S elektrikářem pomůže dobrý dodavatel energie

Kdo někdy sháněl elektrikáře, moc dobře ví, že se jedná o akci, která vyžaduje spoustu času, energie i pevných nervů. Řešením může být výběr dodavatele energií, který má tuto službu v nabídce, a dokáže vám kvalitního elektrikáře zajistit.

O kvalitní řemeslníky je nouze

O tom, že kvalitní řemeslníci jsou stále velmi nedostatkovým „zbožím“, svědčí i průzkum společnosti Bohemia Energy. Více než třetina lidí v něm totiž uvedla, že měla problém v případě potřeby elektrikáře sehnat nebo ho dokonce nesehnala vůbec. A když se jim to podařilo, problémy tím často nekončily. „Ve více než čtvrtině případů totiž podle dotazovaných odvedl nekvalitní práci,“ říká Libor Holub, obchodní ředitel Bohemia Energy. Zhruba pětina lidí měla pocit, že za elektrikáře platí příliš vysoké ceny. Skoro každý třetí člověk se navíc v jejich cenících vůbec neorientuje.

Servis elektřina

Není proto divu, že by většina lidí uvítala, kdyby za ně někdo našel spolehlivého elektrikáře, nebo pohlídal cenu jeho práce. Z tohoto přání zákazníků vychází také služba Servis elektřina, kterou Bohemia Energy nabízí. V rámci ní máte nárok na zajištění elektrikáře, případně na příspěvek na jeho zaplacení, pokud už svého osvědčeného řemeslníka máte.

Službu Servis elektřina lze využít třeba na úpravu, opravu či údržbu domácí elektroinstalace, zapojení sporáku, digestoře či bojleru, případně na revizi elektroinstalace. „Naším cílem je spolupracovat pouze s kvalitními řemeslníky, a to za odpovídající a férové ceny,“ ujišťuje Libor Holub. Firma rovněž převezme odpovědnost za řešení případných reklamací a nemusíte se tak starat o jejich vyřízení.