Fotožaluzie aneb jak si originálním způsobem rozzářit prostor

Originální potisk

Vybírat můžete z desítek motivů, mezi kterými nechybí přírodní motivy, jako je krajina, relaxační obrázky, květiny, zvířata, ale také třeba města. Dětem se bezpochyby zavděčíte kreslenými obrázky či fotkami zvířat – například u holčiček velmi oblíbenými jednorožci a koňmi.Vlastní fotografie

Fotografii na fotožaluzie si můžete zvolit sami! Nepřeberné množství krásných fotek najdete ve fotobankách, ale stejně tak lze žaluzie vyhotovit z vaší vlastní fotografie, kterou jste pořídili třeba na dovolené.

Skvěle absorbují sluneční paprsky

Tento typ stínidel nedodává místnosti jen skvělý vzhled, ale také příjemné chladivé klima v teplých měsících. Světlo, které přes fotožaluzie prochází, se láme do polotónů, je měkčí, příjemnější a krásně uklidňuje. Dokonale se postarají také o vytoužené soukromí.

Neusazuje se na nich prach

Design je samozřejmě důležitý, ale neměli bychom zapomenout na původní funkci žaluzií – tedy chránit místnost před sluncem. Jsou praktické i z dalšího důvodu – díky úpravě materiálu se na nich nebude usazovat prach.

Jsou vhodné pro všechny typy oken

I pokud mají vaše okna atypický tvar, je možné vyrobit padnoucí fotožaluzie na míru. Stačí, když dodáte požadované rozměry a vzor. Fotožaluzie tak budete mít přesně podle vašich představ! Náhledy i vizualizace jsou navíc ZDARMA.

Hodí se i do firem

V kanceláři snadno vykouzlí hezčí atmosféru a zároveň poskytují prostor pro reklamní účely. Hodí se mimo jiné do vstupních hal, recepcí, ale také výloh. Není proto divu, že jsou čím dál více oblíbené ve firmách, které chtějí jít s dobou a být IN.

Kvalitní česká výroba

Fotožaluzie jsou pouze z kvalitních certifikovaných materiálů. Potisk je navíc zdravotně nezávadný, odolný proti vodě i UV záření a je šetrný k životnímu prostředí.

Jestliže vás toto originální stínění oken zaujalo, neváhejte navštívit náš e-shop.

Publikováno na: