Fotožaluzie nebo závěsy? V článku (ne)najdete odpověď

Doma jako na dovolené!

Fotožaluzie mají nevídanou schopnost dokonale změnit interiér. Neomezená nabídka potisků a vzorů jde sladit téměř s každým interiérem a hodí se prakticky do všech místností. Chcete se doma cítit jako na pláži nebo v lese plném stromů? Žádný problém!

Polovina úspěchu je pracovat v příjemném prostředí

Chcete své firmě dodat netradiční a originální vzhled? Fotožaluzie účinně přitahují pozornost lidí a navíc zvýrazňují "branding" firmy! Dají se využít také jako účinná reklama ve výlohách a oknech. Ne nadarmo jsou čím dál více oblíbené ve firmách, které chtějí jít s dobou a být zkrátka IN.

Fotožaluzie skvěle absorbují sluneční paprsky

Tento typ stínidel nedodává místnosti jen skvělý vzhled, ale také příjemné chladivé klima v teplých měsících. Světlo, které přes fotožaluzie prochází, se láme do polotónů, je měkčí, příjemnější a krásně uklidňuje. Dokonale se postarají také o vytoužené soukromí.

Hodí se pro všechny typy oken

Textilní materiál z něhož jsou Fotožaluzie vyrobeny má schopnost ovlivnit akustiku místnosti, zvlášť s vysokým stropem a plovoucí podlahou bez koberců. Hodí se pro všechny typy oken včetně francouzských i atypických.

Nepřeberné množství motivů

Výhody či nevýhody při volbě mezi závěsem a Fotožaluzií závisí tedy na tom, jakou atmosféru chceme v bytě či firmě vytvořit.

Tradiční dekoraci okna jako záclony a závěsy zkuste nahradit moderní Fotožaluzií. Stane se skvělým designovým doplňkem, který budou všichni obdivovat a závidět vám jej.

Originální česká výroba

Kvalitní materiál i zpracování dělají v současnosti z fotožaluzií nesmírně žádaný výrobek. Každá fotožaluzie se vyrábí na míru podle požadavku zákazníka. Náhledy i vizualizace jsou ZDARMA.

Fotožaluzie můžete vybírat na www.fotozaluzie.cz!

Publikováno na: