Akce plná zábavy, her, adrenalinu a zážitků

Rádi bychom vás tímto pozvali na skvělou akci, plnou zábavy, her, adrenalinu a zážitků, na které budete rádi vzpomínat. Vezměte své ratolesti, přátelé a známé a vyrazte na Zážitkobraní pod Bezdězem, které se bude konat 16. 10. 2021 od 13:00 hodin v Adventure Land Bělá pod Bezdězem.

Čeká vás bohatý odpolední program, kde si na své přijdou jak rodiče, tak děti. Vyzkoušíte si nejnovější modely vozů ŠKODA, včetně oblíbených 4×4, na speciálním okruhu nebo přírodní terénní dráze. Setkáte se s ambasadory HAVEX-auto a to Petrem Pilátem – jedničkou ve free style motokrosu, Ondrou Klymčiwem – jezdcem Rally Dakar, který letos dovezl jako první vůz značky ŠKODA až do cíle závodu a Vaškem Fejfarem – legendou a Mistrem Evropy v autocrossu.

Dospělí si vyzkouší jízdu na čtyřkolkách, soutěžit s RC modely nebo na 3D simulátor, kde se stanou jezdcem rally. Děti se zabaví při animačním programu s naším klaunem Cucínem a postavičkami Mlsotkové ze známé show Pigy a Lily, užijí si oblíbené dětské tetování nebo výrobnu slizu. Všichni se pobaví a zatančí při vystoupení známého zpěváka Sebastiana a kapely Vzhačka.


Díky našim osobnostem a partnerům se podařilo připravit super den pro rodiny, kde si na konci akce odnesete jak spokojený úsměv na rtech, zajímavé zážitky, tak i zajímavé ceny ze soutěží.