Tip od odborníků na dermatologii, který byste neměli přehlédnout

Máme pro vás jeden zaručený tip od odborníků na dermatologii: vyzkoušejte antiperspirant Spiridea ForteDeo v účinné krémové formě na 7denní péči. Právě tento přípravek při dodržení správného postupu používání dlouhodobě potlačuje nadměrné pocení.

Proč právě tento výrobek? Vždyť všechny slibují ty nejlepší účinky

Spiridea ForteDeo, obsahuje látku aluminiumchlorohydrát, která cíleně brání nadměrnému pocení právě v podpažních partiích, ale i na dlaních či chodidlech. Působí také antimikrobiálně, čímž odstraňuje nežádoucí tělesný pach. Krémová forma antiperspirantu je navíc šetrná a rychle se vstřebává.

A ještě jedna důležitá věc

Obsahuje speciálně vyvinutý parfém pro vysoce citlivou kůži, který neinterferuje s vůní jiných výrobků, což umožňuje použít vlastní deodorant, parfém či vodu po holení s oblíbenou vůní.

Antiperspirant Spiridea ForteDeo je výrobek od společnosti Spiridea, která přináší na trh prvotřídní přípravky farmaceutické kvality z oblasti dermatologie.

Navazuje na více než 30leté zkušenosti jejích zakladatelů, přičemž staví na ověřených poznatcích z aktivní práce ve farmaceutických společnostech.

Ve spolupráci s německými laboratořemi se zaměřila na vývoj vlastních kvalitních produktů, obohacených o hodnotné inovativní složky.

Publikováno na: