Zapomeňte na "zaručené recepty". Jaký přípravek nekompromisně zmírní svědění pokožky?

Znáte to. Hodiny a hodiny běžeckých nebo cyklistických tréninků. Jedete přes bolest a kůže je to poslední, na co tehdy myslíte. Ale po skončení tréninku se ozve. Zejména v místech, kde se vám tře o oděv. Díváte se na nepříjemné odřeniny, které postihují zejména oblast stehen.

A začínáte cítit i opruzeniny v kožních záhybech, podpaží, pod prsy a v intimních partiích, kde to už začíná být nesnesitelné. Hlavním faktorem jejich vzniku je vlhká kůže. Látka oděvu brání odpařování vlhkosti z povrchu kůže a nepříjemnost je na světě.

Kůže je už na pohled červená, svědí, štípe, je podrážděná. Vyzkoušíte zaručený recept - vlažnou sprchu či dětský zásyp. Ulevilo se vám na chvilku, ale vzápětí se poraněná kůže ozve ještě s větší intenzitou.

Jak vyřešit tento problém?

Hydrofilní Spiridea krémpasta chrání před narušením pokožky, které vzniká odíráním, zejména na vnitřní straně stehen, v podpaží, tříslech a oblasti pod prsy.

Díky svému hydrofilní základu se dobře spojí s vlhkým podkladem a pomáhá udržovat kůži v suchém stavu. Zároveň ji chrání před nežádoucí vlhkostí, čímž potlačuje vznik opruzenin.

Kromě toho zmírňuje svědění a přispívá k optimální regeneraci kožní bariéry.

Na rozdíl od některých výrobků, které jste již určitě vyzkoušeli, není mastná, a proto nevytváří nechtěnou překážku při odvádění vlhkosti. Naopak Spiridea krémpasta ji naváže a snadno se smývá.

Publikováno na: