Kde vás i na konci října bude hřát teplé slunce? Máme neobyčejný TIP

Zdejší hotely se vyznačují velmi přátelskou atmosférou a nabízejí skvělé služby. Většina z nich má vynikající zázemí včetně aktivit pro děti i dospělé a standardem je i vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, která se zpravidla nachází přímo u hotelového rezortu. Hlavní výhodou pro ty, kdo se během října rozhodnou vycestovat na ostrov Djerba, bude především to, že si užijí mnohem více klidu a pohody.

„Na ostrov Djerba aktuálně létáme dvakrát týdně za super last minute ceny. Cestování se navíc od soboty 16. října výrazně zjednoduší, jelikož plně očkovaní klienti se již nemusí před odletem do země prokazovat PCR testem.“ říká Ilona Topolová, tisková mluvčí cestovní kanceláře Blue Style.

Zjistíte, že jakmile ostrov Djerba jednou navštívíte, zanechá ve vás krásnou vzpomínku a později se sem rádi budete vracet. Celý ostrov je tím pravým místem nejen pro milovníky slunce, ale v poslední době jeho popularita roste také díky skvělému zázemí a podmínkám pro kitesurfing. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi zkoušejí nové věci a potrpí si na nestandardní zážitky, je tento druh sportu vhodná příležitost.

320 slunečných dní v roce, dlouhé písečné pláže lemované vzrostlými palmami a průzračně čisté moře, ostrov plameňáků nebo výlet na ostrov Matmata, kde se natáčely Hvězdné války, to jsou jednoznačně perfektní podmínky pro dovolenou v době, kdy v Čechách jsou už přízemní mrazíky. 

Tip: Hotel Welcome Meridiana & Aquapark

Ideální volba pro ty, kdo hledají pohodové místo, na které prožijí dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků. Hotelový komplex poskytuje sportovní i relaxační zázemí a zábavu budete mít postaráno v rámci animačních aktivit pro děti i dospělé.

Publikováno na: