Akné je boj. Jak nad ním zvítězit?

Co je akné?

Akné vulgaris je jedno z nejčastějších chronických zánětlivých onemocnění kůže. Odborníci odhadují, že postihne během života více než 85 % populace. Jde však o složitý problém, který znepříjemňuje život a jeho léčba může být velmi zdlouhavá a individuální. Záleží na typu akné a stupni závažnosti. Takže neexistuje jeden univerzální způsob, jak se ho zbavit.

Jak si s tím poradit?

Pokud máte problém s akné, určitě navštivte lékaře. Pokud pro lepší pocit akné potřebujete překrýt, pomůže vám správně zvolený přípravek. AC-color krémpasta a světlejší verze AC-color light krémpasta jsou v tomto případě tou správnou volbou. Právě ony jsou určeny pro každodenní ošetřování aknózní a citlivé pleti, se sklony k zarudnutí a vyrážkám.

Čím je AC-color výjimečný?

Krycí barevně tónované AC-color a AC-color light rovnoměrně a efektivně překrývají nedokonalosti pleti, jsou snadno roztíratelné, kůži nezatěžují a nedráždí.

Obsahují navíc klotrimazol, který působí proti množení bakterií a kvasinek.

Jedinečný masťový základ navíc umožňuje dlouhodobé krytí. Jsou tónované železitými pigmenty a splňují vysoké kosmetické nároky. AC-color krémpasta a AC-color light krémpasta jsou kompatibilní a je možné je spolu míchat pro vytvoření požadovaného barevného odstínu.

Jak se používají?

Velmi jednoduše - nanášejí se v tenké vrstvě na umytou a čistou pleť 1-2krát denně na postižená místa.

AC-color krémpasta a AC-color light krémpasta jsou výrobky společnosti Spiridea, která přináší na trh prvotřídní přípravky farmaceutické kvality z oblasti dermatologie. Jsou vyvíjeny ve spolupráci se špičkovými odborníky z Německa. Spiridea navazuje na více než 30leté zkušenosti jejích zakladatelů, přičemž staví na ověřených poznatcích z aktivní práce ve farmaceutických společnostech.