Slevové akce obvykle zklamou. Vyhněte se riziku zklamání

Záruka trvale nízkých cen i zpětně

Férové jednání a dobrý pocit z nákupu za výhodnou, trvale nízkou cenu v okamžiku, kdy potřebujete, je pro Hornbach vždy prioritou.

Nejenom, že Hornbach porovnává průběžně své ceny s cenami konkurence a tím zaručuje, že v Hornbachu budete vždy nakupovat výhodně; ve své záruce jde ještě dál!

Zavádí pro zákazníky novinku – prodlouženou záruku trvale nízkých cen i na již zakoupené zboží. To znamená, že pokud by výrobek v Hornbachu do 30 dní od data vašeho nákupu zlevnil, vrátí vám Hornbach rozdíl v ceně formou tak zvaného kreditu na váš zákaznický účet.

HORNBACH BAUMARKT CS spol. s r.o.

Aplikace – výhodný a funkční svět Hornbachu stále k dispozici

Zákaznický účet? Říkáte si, že je to jen další zbytečná registrace? Omyl. Na několik málo kliknutí máte k dispozici vícero funkcí, které mají za cíl pouze jediné: pomoci vám při realizaci vašich projektů a nákupu.

Zákaznický účet si jednoduše založíte na internetových stránkách www.hornbach.cz, nebo si stáhněte do mobilu aplikaci Hornbach, která vás provede světem Hornbachu opravdu dokonale.

Evidence nákupů do vašeho zákaznického účtu nebyla nikdy jednodušší. ID vašeho účtu neboli QR kód z aplikace ukážete při placení na pokladně a nákup se tím zaeviduje a automaticky se účastní prodloužené záruky trvale nízkých cen.

Přehled o stavu svého konta kreditů máte k dispozici kdykoliv také díky aplikaci. A vyčerpat je můžete jednoduše buď při dalším online nákupu nebo v prodejně.

Věnujte se svému projektu a hlídání cen nechte na nás. Ruku na to!

Více informací naleznete na webu Hornbach www.hornbach.cz/ptnc.

*Dle zjištění agentury Ipsos z průzkumu monitorujícího spotřebitelské chování v ČR pro projektové markety HORNBACH.

Publikováno na: