Podzim a zima bez starostí? Právenka je 15x účinnější než ostropestřec

Již před mnoha lety se tato plodina stala nedílnou součástí života většiny Skandinávců, kteří si ji oblíbili pro její přispívání k normální funkci dýchacího systému. V čem je však její hlavní síla? Úspěšná cesta k normální činnosti JATER, jelikož dle vědeckých studií je Právenka latnatá 15x účinnější než ostropestřec!

Právenka latnatá (Andrographis paniculata, Měkýn latnatý)

Jedná se o roční bylinu čeledi Acanthaceae, původem z Indie a Srí Lanky. Pěstuje se v jižní a jihovýchodní Asii, hlavně v Thajsku a Malajsii. Vyskytuje se převážně v izolovaných místech jako jsou pláně, stráně, pobřeží, ale čím dál častěji ji lze spatřit i na farmách a jejich plantážích.

Koupit nyní na www.herbalworld.cz.

Doporučuje Eva Decastelo, ambasadorka IMUNworld

IMUNworld - doporučuje Eva Decastelo, ambasadorka

Potravinový doplněk IMUNworld je určený pro ženy i pro muže, jeho jedinou složkou je Právenka latnatá, používají se její následně drcené listy a kořeny, v některých případech i celá rostlina. Dlouhá historie právenky sahá až do asijských kultur. Užívání jako takové pochází z Ajurvédy a zmiňují se o ní ve staré čínské medicíně i v Indickém lékopisu. Jde o ANTIOXIDANT a vedle hlavní přednosti vedoucí k normální činnosti JATER a PROČIŠTĚNÍ přispívá i k normální funkci DÝCHACÍHO SYSTÉMU, TRÁVENÍ a OBĚHOVÉ SOUSTAVY. Udává směr k normální hladině GLUKÓZY V KRVI a stavu KLOUBŮ. Cílem je i přirozená OBRANYSCHOPNOST - IMUNITNÍ SYSTÉM, ODOLNOST. U žen přispívá k PREMENSTRUAČNÍMU a MENOPAUZÁLNÍMU komfortu.

Jedno balení - 100 kapslí, nyní za zaváděcí cenu.

Vhodné k dlouhodobému užívání, není určeno pro děti, pro těhotné a kojící ženy.

Koupit nyní na www.herbalworld.cz.

Certifikáty bezpečnosti

Na základě požadavků platných právních předpisů týkajících se podmínek uvádění potravinových doplňků na trh v ČR jsme předali IMUNworld k analýze do akreditované laboratoře Státního zdravotního ústavu v Praze. Výsledkem posouzení je Certifikát o zdravotní bezpečnosti č. 183-412/20 vydaný dne 4. 12. 2020.

Naše produkty jsou prostřednictvím pěstitele opatřeny certifikátem GMP (anglická zkratka pro Good Manufacture Practice, česky - správná či osvědčená výrobní praxe). Jedná se o systém, jehož cílem je zvyšovat bezpečnost léčiv, potravin a kosmetiky.

Koupit nyní na www.herbalworld.cz.

MĚSÍČNÍ KÚRA - 200 kapslí + 100 kapslí zdarma

Měsíční kúra a rodinné balení za zvýhodněné ceny

MĚSÍČNÍ KÚRA

- 200 kapslí + 100 kapslí zdarma

Koupit nyní na www.herbalworld.cz.

RODINNÉ BALENÍ - 400 kapslí + 200 kapslí a doprava zdarma

RODINNÉ BALENÍ

- 400 kapslí + 200 kapslí a doprava zdarma

Koupit nyní na www.herbalworld.cz.