Víte, jak vybrat ten nejlepší kosmetický dárek?

Kosmetika je ideálním dárkem, který udělá zaručenou radost všem. Ženy o sebe rády pečují, sledují trendy a nějaká kosmetická vychytávka plná přírody a krásných vůní, sada pro domácí relaxaci nebo pleťovou péči je pro ně tedy perfektní variantou. Muži oceňují na kosmetickém dárku praktičnost, hezký design a vůni.

Při výběru dárku dbejte na složení kosmetiky (čím větší podíl ingrediencí přírodního původu, tím lépe), její původ (české kosmetické značky nabízí výbornou kvalitu za dostupnou cenu) a obal (který by měl být zároveň krásný a zároveň ekologický – vyroben z recyklovatelných materiálů lokálními dodavateli, aby neputoval přes půl světa).

Naším tipem je česká značka kosmetiky Manufaktura, která je poctivá, vyráběna v Praze a inspirovaná naší přírodou a tradicí. Už mnoho let boduje nejen u žen, ale stále více se ukazuje, že dokáže mile potěšit právě i muže. Široká škála produktů nabízí variabilitu dárkových sad a balíčků pro všechny věkové kategorie. Produkty se pyšní mimořádně šetrnými recepturami a pečujícím složením s vysokým obsahem ingrediencí přírodního původu. Bonusem je, že většina kosmetických výrobků je vegan.

A jaké jsou tipy na dárky z Manufaktury na letošní Vánoce?

Dárková sada Limitovaná edice ŠÍPEK

Dokonalá kombinace vonného sprchového gelu, pečujícího krému na ruce a lahodného poctivého sirupu zaručeně potěší kamarádku, maminku, ale i babičku. Perfektní dárkový balíček s okouzlující sametovou vůní s tóny červených plodů.

MANUFAKTURA s.r.o.

Dárková sada TRIO pečujících krémů na ruce

Co je malé, to je milé! Překvapte exkluzivním balíčkem ukrývajícím hned tři voňavé pečující krémy na ruce v praktickém balení 3 x 30 ml. Čím jsou krémy na ruce od Manufaktury jedinečné? Pyšní se poctivými recepturami plnými ingrediencí přírodního původu, díky kterým poskytují rukám tu nejlepší péči. Hydratují, intenzivně regenerují a chrání pokožku. Skvělý a praktický dárek pro všechny ženy.

MANUFAKTURA s.r.o.

Dárková sada PÁNSKÁ KOSMETIKA

Kolekce nejoblíbenějších pánských sprchových gelů/šamponů od Manufaktury, plných bylin, pro specifické potřeby mužské pokožky a vlasů. Originální a hravý design lahviček i krabičky s retro kresbami dopravních prostředků potěší každou chlapeckou duši dřímající uvnitř každého muže. Navíc všechny nádherně voní!

 

MANUFAKTURA s.r.o.

Nabídka úžasných dárku je pestrá. Inspirujte se na stránkách www.manufaktura.cz.

MANUFAKTURA s.r.o.

Publikováno na: