Dárky bez obalu: jak na ně?

Zabalte dárky letos ekologicky, do toho co máte doma zrovna k dispozici nebo co je součástí dárku. Budete překvapení, kolik možností okolo nás je a jak krásně a originálně mohou v konečné fázi vlastnoručně zabalené dárky vypadat. Největší odměnou je pak radost obdarovaného, který ocení Vaše snažení a jedinečnost balení. Dárky bez obalu jsou ideální záležitostí pro každou kreativní duši a milovníky přírody.

MANUFAKTURA s.r.o.

Naše tipy na originální dárkové balení bez obalu

EKO bavlněná taška

Kdo by nechtěl dostat stylovou bavlněnou tašku třeba plnou voňavé kosmetiky? Originální nákupní taška, která je ušita z mimořádně kvalitní nebělené 100% bavlny. Díky výjimečně vysoké gramáži 240g a preciznímu provedení vydrží dlouhá léta, a uleví tak přírodě od stovek igelitových tašek a jiných obalů. A nakupování s ní pak bude veselejší.

Dárkový papír z loňského roku

Věc, kterou jsme jako děti u našich prarodičů považovali za legrační, se nyní stává každý rokem větším a větším trendem. Každé Vánoce se spotřebuje kilometry balících papírů, proč je nevyužít i v dalších letech? Nejen, že nám to ušetří peníze, ale uděláme tím i něco pro přírodu. Různé motivy a barvy nám umožní využití naší fantazie na maximum.

MANUFAKTURA s.r.o.

Textilní prostírka nebo utěrka

Zabalit dárek například do podoby originálního pytlíčku v látkové prostírce nebo utěrce je opravdová roztomilost! Do takového balení nejvíce pasují bezobalové a EKO produkty – například Tuhý šampon, EKO hrneček, koupelová sůl nasypaná do našeho vlastního obalu nebo rostlinné mýdlo…

Tipy na osvědčené kombinace produktů pro dárkové balení „bez obalu“ letos připravila i česká značka Manufaktura. Načerpejte inspiraci na www.manufaktura.cz

MANUFAKTURA s.r.o.

Publikováno na: