Ráj pod hladinou a dokonalý relax na prosluněné pláži

Pestrobarevný svět

Jednoznačným lákadlem, které do Hurghady přitahuje většinu cestovatelů, je pestrobarevný svět, který se ukrývá pod hladinou Rudého moře. Na své si přijdou nejen zkušení potápěči, ale i méně zdatní, kteří chtějí objevovat podmořský svět se šnorchlem. Korálové útesy s pestrobarevnými rybkami a jinými podmořskými živočichy se nacházejí téměř u každého hotelu.

Hurghada nabízí nespočet kvalitních hotelových rezortů, jako tip lze uvést Hotel Aqua Joy Resort By Sunrise, který exkluzivně nabízí cestovní kancelář Blue Style. Tento hotel se na krásné pláži a kromě komfortních pokojů a několik bazénů nabízí i skvělý aquapark pro děti i dospělé, který vás doslova zaplaví nekonečnou zábavou.


Pokud si chcete hlavně odpočinout, místní hotely nabízejí nepřeberné množství relaxačních možností a kvalitní servis. Právě poměr kvality a ceny a dělá z Egypta nenahraditelnou destinaci,“ říká Ilona Topolová, tisková mluvčí CK Blue Style. Těm, kteří vyznávají aktivní dovolenou, jsou nabízeny různé vodní sporty včetně kitesurfingu, ale i výlety do pouště na velbloudech nebo terénních čtyřkolkách.

Hurghada: Pestrobarevný svět. Zdroj: CK Blue Style

Dalším zdrojem zábavy a skvělých zážitků mohou být, zejména pro dámy, nákupy v centru Hurghady. Jen co vyjdete na ulici, budou Vás místní obchodníci okamžitě lákat do svých obchůdků. Pokud budete chtít, můžete se nechat nalákat. I když nic nekoupíte, můžete posedět s obchodníkem při šálku čaje. Je třeba se také zamyslet nad tím, co je možné v Hurghadě koupit. Určitě je to množství suvenýrů, oblečení, ručníky, kožené tašky, šperky, ručně tepané talíře nebo vodní dýmky. Z potravin je to například halwa (sladká sezamová pasta), tahini (mleté sezamové semínko v oleji), karkade (ibiškový čaj), a také čerstvé ovoce.

Hurghada: Pestrobarevný svět. Zdroj: CK Blue Style

Otevírací doba obchůdků je běžně od rána (od 10 hodin) až do pozdního večera, většina obchůdků zůstává otevřená až do půlnoci. Běžným zvykem je neoznačovat zboží cenou. Takže cenu je potřeba s obchodníkem dohodnout. První nabídka bude samozřejmě nehorázně vysoká. Zamyslete se, kolik byste za kupované zboží dali u nás a navrhněte cenu o něco nižší. A možná se setkáte na akceptovatelné ceně pro obě strany. Pokud se Vám cena nabízená obchodníkem nelíbí, prostě z obchodu odejděte, možná za Vámi ještě obchodník vyběhne.

Hurghada: Pestrobarevný svět. Zdroj: CK Blue Style

Dovolenou v Egyptě si užijete v kterémkoliv ročním období. S cestovní kanceláří Blue Style můžete odletět klidně hned, nebo si v rámci nabídky First Minute rezervovat dovolenou na léto 2022 a získat nejen skvělé slevy a výhody, ale také jistotu současné atraktivní ceny, která se pro vás po uhrazení symbolické zálohy 1 500 Kč na osobu již nezmění.

Publikováno na: