Zima je pro vlasy zatěžkávací zkouškou. Co dělat, aby obstály?

Teplotní šoky, suchý vzduch nebo nošení čepic mohou způsobit to, že vlasy ztrácejí na síle. Je proto nutné o ně pečovat víc než kdy jindy.

Kvalitní vlasová péče

Používejte výživné šampony a kondicionéry, které se hodí přesně pro váš typ vlasů. Jednou týdně si dopřejte i masku, která vlasy zregeneruje. Nošení pokrývek hlavy může způsobit elektrizování vlasů, tomu snadno předejdete, když je lehce postříkáte lakem.

Úprava vlasů

Dbejte na to, aby byly důkladně umyté a nemastily se. Pokud to jde, nechte je samovolně uschnout. Fén, kulmu nebo žehličku na vlasy dejte na chvíli stranou. Pokud se bez stylingových pomocníků neobejdete, před jejich použitím ochraňte vlasy termoochranným přípravkem, který slouží jako prevence poškození během fénování, kulmování a žehlení.

Shutterstock

Správný střih

Zejména v zimě bývají vlasy zplihlé a působí unaveným dojmem. Zvolte tedy takový střih, který jim dodá objem. A nezapomínejte ani na pravidelné zastřihávání konečků.

Zdravý jídelníček

Kvalitní strava plná vitamínů a minerálů má obrovský podíl na tom, v jakém stavu vlasy jsou. Někdy ale jen jídlo nestačí a je potřeba sáhnout po něčem, co doplní chybějící látky. Řešením může být doplněk stravy BIOTIN STRONG Hair&Nail, který obsahuje účinnou kombinaci biotinu, zinku a aminokyseliny methionin. Tyto složky pomohou vrátit vlasům lesk, sílu a vitalitu.


Vitabalans CZ,s.r.o.


Získejte doplňky stravy od Vitabalans Lady ve vánoční soutěži, která probíhá od 29. 11. do 27. 12. 2021 na webových stránkách ZDE.

Biotin Strong je doplněk stravy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.