Zapojte se do soutěže a vyhrajte produkt, který vám vykouzlí úsměv na tváři

Suchý vzduch, přebíhání z horka do zimy a mráz způsobují, že pleť nepříjemně pne, je podrážděná, praskají na ní žilky a bledne. Nejsnazším způsobem, jak jí můžete dodat sílu, je používání hydratačních krémů. A nebojte se sáhnout ani po hutnějším typu. Tím zaručíte vyživení a ochranu před nepříznivými vlivy.

Kromě této péče nezapomínejte ani na dostatečný přísun tekutin a konzumaci potravin bohatých na minerály a vitamíny. Pokud i přesto cítíte, že pleť volá o pomoc, zkuste sáhnout po doplňku stravy, který ji ochrání, posílí a podpoří hydrataci.

Shutterstock

Zkuste jednoduchý pokus a zjistěte, v jaké kondici je vaše pleť

Uchopte dvěma prsty pokožku a lehce ji natáhněte. Pokud se ihned vrátí na místo a nejsou na ni stopy po stisku, je zdravá a pevná. Jestliže ale chvíli trvá, než se vrátí do původního stavu, potřebuje dodat sílu.

Ke zdravé a krásně vypadající pleti vám může pomoct doplněk stravy Beauty Omega 7. Ten obsahuje jedinečnou kombinaci rakytníku, pupalky dvouleté, zinku, kyseliny pantothenové a vitamínů A a E.

Rakytníkový olej je získáván lisováním výživné měkké části bobule a je proslulý svými omega-7 mastnými kyselinami. Olej ze semen pupalky dvouleté je známý především omega-6 mastnými kyselinami a kyselinou gama-linolenovou (GLA). Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu sliznic a zraku. Zinek přispívá k normálnímu stavu pokožky a vitamín E působí jako antioxidant, který chrání buňky před oxidačním stresem. Tato jedinečná kombinace je ideální pro suchou pokožku a sliznice. Přesvědčte se sami!


Vitabalans CZ,s.r.o.


Získejte doplňky stravy od Vitabalans Lady ve vánoční soutěži, která probíhá od 29. 11. do 27. 12. 2021 na webových stránkách ZDE.

Beauty Omega-7 je doplněk stravy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.