Ještě nemáte ten pravý dárek? Ideálním řešením je dárkový certifikát

Pro vaše blízké i obchodní partnery

Náramkové hodinky patří mezi oblíbené dary již desítky let. Dříve šlo především o jejich praktickou stránku, dnes jsou něčím mnohem více, než časoměřičem. Krásným šperkem, doplňkem, dokonce i investicí. A nyní, v době předvánoční, také ideálním dárkem pro každého, na kom vám záleží. České hodinky PRIM od výrobce ELTON hodinářská mají vše, co má dokonalý dárek mít. Ukrývají v sobě tradici, kvalitu, umění mistrů svého řemesla, jemnou symboliku a krásu v každém detailu. Jsou nadčasové a vždy vkusné. 

Dárek, který udělá opravdu radost, si zaslouží také významní obchodní partneři, zákazníci nebo kolegové, kterým chcete připomenout, jak jsou pro vaši firmu důležití. Víno se vypije, čokoláda sní. Hodinky PRIM jsou však dárkem se skutečnou hodnotou, osobním a osobitým dárkem, za který se rozhodně nemusíte stydět. Vybírat můžete jak z dostupných bateriových řad, tak náročnějších mechanických hodinek. V každém případě budete mít záruku, že váš dárek neskončí v šuplíku. České hodinky PRIM nosí jejich majitel vždy s hrdostí.

Dárek, který ocení každý

Předvánoční období bývá hektické. Co dělat, když zjistíte, že Štědrý den je za pár dní a vy jste stále nezajistili ten pravý dárek? Ideálním řešením je dárkový certifikát. Ten můžete pořídit skutečně na poslední chvíli. Stačí zajít na některou ze značkových prodejen PRIM Manufacture 1949 nebo objednat elektronicky. Certifikát je vhodný také pokud jste pro své blízké vybrali hodinky, které je nutné vyrobit na zakázku, nebo si nejste úplně jistí, zda se trefíte do vkusu a preferencí. Obdarovaný si vybere model, který přesně odpovídá jeho osobnosti, v klidu a samozřejmě nejlépe ve vašem doprovodu. 

V Novém Městě nad Metují vyrábí hodinky pro každou příležitost. Sportovní i společenské, klasické i s nádechem extravagance. Pokaždé však s láskou k řemeslu, tradici, poctivě, s důrazem na každý detail. Hodinky, které ocení každý.