Jak probíhá odkup vozidla u autorizovaného prodejce? Buďte obezřetní

První krok 

Připravte si údaje o vašem vozidle a vepište je do formuláře. Ten následně odešlete. Nebo se podívejte na nejbližšího partnera programu ŠKODA Plus. Pokud tak uvažujete v Moravskoslezském kraji, zkuste se obrátit na ADIV v Opavě a Ostravě.

Mám čekat? 

Pokud jste vyplnili správně veškeré vaše kontakty, ozvou se vám v co nejkratší možné době. Vy tak nemusíte v tento moment vůbec nic dělat. Pokud byste radši tuto záležitost řešili osobně, stavte se za některým obchodníkem programu a podívejte se na auto osobně. Pokud se chcete spíš před cestou informačně pobavit, využijte formulář na webových stránkách

A co se bude dít dál? 

Pokud o auto prodejce projeví zájem, budete vyzvání, abyste auto přivezli na vstupní kontrolu. Touto prohlídkou je ověřený stav vozidla, který jste uvedli, dokumentace, kterou k autu máte, a také další servisní úkony, které mohly být na autě vykonány a vy jste se o nich nezmínili. 

Pokud je vše v pořádku, prodejce vám nabídne sumu za váš vůz a při oboustranné dohodě můžete podepsat smlouvu o prodeji vozu. 

Je to velmi jednoduché

Pokud zrovna sháníte i nový vůz, můžete se podívat rovnou na nabídku na vámi vybraném dealerství a rovnou odjet v novém vozu. Pokud se díváte po něčem větším a částka za první vůz by vám nestačila, nezoufejte. ŠKODA Plus má i různé druhy financování s nízkou splátkou, bez jakýchkoliv poplatků. Takže pokud se rozhodnete prodat váš stávající vůz a koupit rovnou nový, můžete se těšit na zajímavý finanční bonus. U některých partnerů programu dostanete dokonce zimní kola zdarma při financování.

Více o programu včetně výkupního formuláře naleznete na:

https://opava.adiv.skoda-auto.cz/akce/vykup-vozu 

Publikováno na: