Čím sypat, aby chodník neklouzal, tlapky nebolely a boty se neničily?

Ať už se v zimě staráte o údržbu chodníku před svou provozovnou, pěšinek kolem rodinného domu, příjezdové cesty nebo schodů před vchodem, můžete si pro jejich údržbu vybrat Zimní posyp Liapor. Je to 100% přírodní produkt, který vzniká drcením lehkého keramického kameniva (keramzitu). Neobsahuje tak žádné chemické přísady.

Určen pro všechny typy komunikací

Zimní posyp Liapor je možné aplikovat na všechny typy komunikací včetně míst, kde není povoleno používat chemické posypy - v blízkosti vodních zdrojů, v parcích, lázeňských územích, CHKO apod. Neškodí rostlinám, zvířatům, botám ani karosériím aut. Je určen nejen pro silničáře, ale také běžným domácnostem, bytovým družstvům, motoristům a všem zákazníkům, pro které je ekologie morální zodpovědností k životnímu prostředí.

Rychlá záchrana do auta

V šikovném 10litrovém balení, které se skvěle hodí do kufru auta, ho ocení také motoristé. Toto zdánlivě malé množství posypu vystačí na více než 100m2 plochy a v zimě funguje jako rychlá záchrana při podkluzování kol třeba na horských silnicích nebo neudržovaných příjezdových cestách.

Účinnější než jiné posypy

Zimní posyp Liapor má ale mnohem více výhod, než „jen“ šetrnost k přírodě. Na rozdíl od posypové soli, která přestává účinkovat při teplotách kolem -7°C je posyp od Liaporu efektivní až do -15°C. V porovnání s běžným štěrkovým posypem je mnohem lehčí, po zimě se snadno uklízí a neucpává kanalizace. 

A jaké jsou další přednosti?

Nákup zimního posypu

Pro domácnosti a motoristy je dodáván v praktickém balení 10 l a 50 l, které najdete v široké obchodní síti nebo on-line na obchod.liapor.cz. Pro velkoodběratele nabízí výrobce Lias Vintířov balení po 1000 l nebo volně ložený materiál, který lze dodat v objemu až 60 m3 just in time. 

Pro více informací navštivte web zimniposyp.cz

Publikováno na: