Čím se letos v zimě "sype"? 100% přírodním materiálem

Zimní posyp Liapor je 100% přírodní produkt, který vzniká drcením lehkého keramického kameniva Liapor. Neobsahuje žádné chemické přísady. Díky tomu je možné ho používat i v místech se zákazem posypu chemickými posypy. Jsou to třeba parky, okolí zdrojů pitné vody nebo chráněné krajinné oblasti. V porovnání s konkurenčními chemickými i inertními posypy má ale mnoho více výhod:

Vaši mazlíčci vám budou vděční

Pokud se letos rozhodnete pro zimní posyp od Liaporu, budou vám vděční i vaši domácí mazlíčci. Psi a kočky se totiž v zimě musejí potýkat nejen s kluzkým povrchem a zdravotními riziky spojenými s přecházením z mrazu do tepla, ale navíc i s nepříznivými vlivy posypových solí na jejich kůži. Sůl narušuje především polštářky na tlapkách a způsobuje zvířatům praskliny a silné pálení. V rankách se pak snadno tvoří infekce, která se špatně hojí a psa provází bolestí při každém jeho kroku. Proto alespoň v nejbližším okolí svého domu používejte takové posypy, které vašim mazlíčkům neškodí.

Přibalte ho i na výlet na hory

Zimní posyp Liapor se už mnohokrát osvědčil také jako rychlý pomocník při podkluzování kol aut. Proto ho nezapomeňte přibalit do kufru auta, až pojedete na hory. Desetilitrové balení je malé, lehké a snadno skladné - zavazadlovém prostoru nebude překážet.

Kde to koupit?

Domácnostem a motoristům bude nejlépe vyhovovat posyp v balení po 10 l a 50 l, který koupíte pohodlně on-line v e-shopu obchod.liapor.cz, nebo v široké obchodní síti. Velkoodběratelům nabízí výrobce Lias Vintířov balení po 1000 l nebo volně ložený materiál, který lze dodat v objemu až 60 m3 just in time. 

Další informace o Zimním posypu Liapor najdete na webu www.zimniposyp.cz


Publikováno na: