Nakupujete oblečení v sekáči? Pak pro vás máme skvělou zprávu

Vše z kontejnerů podléhá preciznímu ručnímu roztřídění

Velké části oblečení se vdechne zcela nový život. Tato část poté putuje do prodejen se společensky odpovědnou módou jako je například Genesis e-shop. Udržitelné oblečení je v současnosti trendy nejen díky příznivým cenám, ale zejména proto, že přispívá k ochraně životního prostředí. Poškozené textilie se pak posílají do průmyslu a stavebnictví. Část oblečení se dováží i do Afriky. 

TextilEco dodává materiál i do chráněných dílen a charitativních organizací

Kromě materiální pomoci firma poskytuje také pomoc finanční. TextilEco podporuje Nadaci SOVA, jež své síly zaměřuje na zdraví a vzdělávání dětí, dále je věrným donátorem dětského fondu UNICEF a dokonce také spolupracuje s mezinárodní humanitární organizací Lékaři bez hranic. 

V Genesis e-shopu si vybere každý za bezkonkurenční ceny

Genesis e-shop není jen online obchod. Je to místo, kde si užijete i spoustu zábavy! Je zde plno na míru šitých možností, které vám zajistí co nejpohodlnější a zároveň zábavné nakupování. O to se stará zejména moderní “4D” kino Genesis - to si můžete představit jako kameru dívající se na výrobní pás – co obrázek, to čerstvě “vyrobený“ výrobek, na který stačí kliknout a je rázem ve vašem košíku!

Speciální slevový promo kód!

Radost z nakupování v Genesis e-shopu nyní můžete umocnit pomocí promo kódu, díky kterému získáte 50% slevu! Tady je: SLEVA50w

Přesvědčte se sami na https://www.genesis-eshop.cz/