Vydejte se na místo, kde léto nikdy nekončí

Tato destinace je rájem pro každého, kdo si chce užít rozmanitou dovolenou se vším všudy. Opalování na sluníčku, osvěžení v krásně čisté vodě, objevování neuvěřitelného podmořského života, pravé pouštní dobrodružství, jízdu na velbloudech a čtyřkolkách. Ať už dovolenou u moře chcete strávit v červenci, listopadu či únoru, S Egyptem se nikdy nespletete, tato destinace nabízí skvělé podmínky pro dovolenou po celý rok.  Pro zimní, případně jarní návštěvu Egypta hovoří nejen příjemné teploty, ale především velmi atraktivní ceny zájezdů. Sami se o tom můžete přesvědčit v nabídce CK Blue Style.

Místní zpravidla čtyř nebo pětihvězdičkové hotely jsou rozlehlé a každý si tu najde klid pro odpočinek, ale i spousta příležitostí pro zábavu. Jedním z hlavních důvodů proč do Egypta vydat, je fascinující podmořský svět Rudého moře. Korálové útesy a pestrobarevné rybky jsou skutečnou pastvou pro oko. Abyste tuto nádheru mohli spatřit, nemusíte být nutně profesionální potápěč, stačí vám pouze potápěčské brýle a šnorchl. V oblíbených turistických oblastech jako je HurghadaMarsa Alam se korálové útesy zpravidla nacházejí jen pár metrů od břehu hotelové pláže.

Pokud ovšem dáváte přednost spíše památkám a rádi obdivujete zajímavá místa, pak určitě si nenechte ujít poznávací zájezd Plavba po Nilu, který kombinuje poznávání historicky nejznámějších a nejzajímavějších míst starověkého Egypta s relaxací na luxusní 5* výletní lodi, kde zpravidla bývá připraven i doprovodný program v podobě folklorních večerů, tanečních vystoupeních či lekcí vaření.

Publikováno na: