Verner vrátí Kristýně Coufalové hodiny dřiny. Bude ji trénovat na ledě Olympijského festivalu!

Ambasador Olympijského festivalu krasobruslař Tomáš Verner zazářil v poslední řadě soutěže Star Dance. Jeho tanečnice Kristýna Coufalová ho několik měsíců doslova dřela ve zkušebně. Teď ji to ale Tomáš vrátí na ledové ploše. „Konečně si vyměníme role a já Kristýnku trochu potrápím na bruslích,“ říká bronzový účastník soutěže. „Hodně se těším a jsem zvědavý, jak jí to půjde.“

V sobotu 12. února, kdy proběhne na Olympijském festivalu Den se sportovci ze Star Dance, dorazí i další účastnice soutěže Gabriel Soukalová. Ta si vezme do parády přímo porotce Honzu Tománka. Jak asi zvládne střelbu laserovou malorážkou? „Jako malý kluk jsem chodil do střeleckého kroužku a dodnes rád na pouti vystřeluji slečnám růže. Laserovou zbraní jsem ale ještě nestřílel,“ těší s se na sobotní setkání Jan Tománek.

Zdroj: ČOV

Olympijský festival si nenechá ujít ani vítězný pár páté řady atletka Kateřina Baďurová Janků a tanečník Jan Onder. Katka je známá svou skvělou fyzičkou a protáhne sympatického kudrnáče v běžkařských stopách. Podrobnosti na www.olympijskyfestival.cz.

Zdroj: ČOV

Program Olympijského festivalu:

12. února Sportovci a tanečníci ze StarDance

13. února Den s Radiožurnálem

14. února Valentýn, slavíme lásku ke sportu! 

15:00 diskotéka na ledě

15. února Přijď “na Jágra”! 

50 let hokejové legendy a turnaj univerzitního hokeje

19. února Aleš Valenta: 20 let od zisku zlaté olympijské medaile

20. února Cenu Věry Čáslavské převezme olympionička Šárka Kašpárková

 Podrobnosti na www.olympijskyfestival.cz.

Publikováno na: