Chystáte se na hory? Nepropásněte jedinečnou slevovou akci!

Jak na to?

  1. Stavte se u nás v půjčovně Simplerent na Flóře od středy do soboty v čase od 10 do 19h, nebo si objednejte mobilní půjčovnu, která přiveze lyže po celé Praze až k vám domů.
  2. Půjčujeme lyže Atomic a Salomon nebo snowboardy Nitro. Pro děti do 5 let, na které se vztahuje únorová akce, máme k dispozici délky lyží od 70 do 100 cm, snowboardy od 86 do 106 cm. Boty do velikosti 22 cm (odpovídá běžné velikosti 34/35)
  3. S výběrem konkrétních lyží nebo snowboardu vám poradíme přímo na místě. Vybavení půjčujeme bez zálohy. Zaplatíte buď v hotovosti, nebo platební kartou.
  4. V případě, že během zimy dítě vyroste nebo se výrazně zlepší a bude potřebovat jiné vybavení, přijdete za námi a vybavení vyměníme.
  5. Do konce února dostanete s heslem “lyže za 990” tuto výhodnou cenu pro každé dítě do věku 5 let (u snowboardu až do věku 6 let). Tato akce platí jak na Flóře v půjčovně, tak při objednání mobilní půjčovny na www.simplerent.cz.
simple shop and rent s.r.o.

Ptáte se na tipy, jak začít lyžovat s těmi nejmenšími nebo s dětmi, které stály na lyžích naposledy předloňskou zimu?

simple shop and rent s.r.o.

Důležité je zvolit mírný svah a vůbec se nebojte na zkoušku vyrazit i na jediný den. Pro jednodenní výlet z Prahy je vhodný třeba Monínec nebo Ještěd. Na Monínci lyžují zdarma děti do 5 let a na Ještědu dokonce do 6 let. Oblíbená rodinná destinace je Severák v Jizerských horách, kde jste také poměrně rychle, a kopce jsou pro malé lyžaře jako dělané. Děti do 6 let také lyžují zdarma. Za příznivé ceny zde dětem domluvíte i výukovou lekci již od 450 Kč za 2 hodiny ve skupince.

Těšíme se na vás na viděnou v půjčovně Simplerent a následně na zasněžených svazích.