Kde pořídit levné lyžařské vybavení pro malé děti?

Lyže pro menší děti se už dávno nekupují. Koupené vybavení stojí spoustu peněz a zbytečně vám stárne ve sklepě, než se ho po zimě odhodláte prodat. Pro lyže se chodí do pražské půjčovny Simplerent na Flóře a půjčují se rovnou na celou sezónu. Že jste o tom ještě neslyšeli? Tak sami posuďte výhody a třeba se rozhodnete svému dítku půjčit lyže, i když jste o tom zatím nepřemýšleli.

  1. Půjčení lyžařské výbavy na celou sezónu vám dává volnost ve vašem plánování horských výletů. Rozhodnete se klidně ze dne na den a jen sáhnete po lyžích doma a nemusíte si lyže půjčovat až na horách.
  2. Největší výhodou je cena. Vypůjčení celé výbavy - lyží, bot a hůlek pro dítě ve věku od 2 od 5 let vás vyjde v naší únorové akci na 990 Kč. To je cena, kterou byste leckde zaplatili za týdenní půjčovné.
  3. Právě nejmenší děti do 5 let rostou velmi rychle, a proto se může stát, že i z půjčené výbavy dítě vyroste nebo se zlepší natolik, že bude potřebovat delší lyže. Když se to stane, přijdete do půjčovny a my vám vybavení vyměníme za jiné, které dokonale padne.
  4. S vypůjčeným vybavením na celou zimu si užijete jak únorový mrazivý víkend, tak slunné březnové jarní prázdniny. Za těch necelých tisíc korun totiž můžete mít lyže půjčené až do konce května.

simple shop and rent s.r.o.

Ptáte se na tipy, jak začít lyžovat s těmi nejmenšími nebo s dětmi, které stály na lyžích naposledy předloňskou zimu?

 Důležité je zvolit mírný svah a vůbec se nebojte na zkoušku vyrazit i na jediný den. Pro jednodenní výlet z Prahy je vhodný třeba Monínec nebo Ještěd. Na Monínci lyžují zdarma děti do 5 let a na Ještědu dokonce do 6 let. Oblíbená rodinná destinace je Severák v Jizerských horách, kde jste také poměrně rychle, a kopce jsou pro malé lyžaře jako dělané. Děti do 6 let také lyžují zdarma. Za příznivé ceny zde dětem domluvíte i výukovou lekci již od 450 Kč za 2 hodiny ve skupince.

Přijďte si půjčit lyžařskou výbavu pro dítě od 2 do 5 let za 990 Kč. Tato akce platí do 28. 2. 2022.

Informace k akci: