Víte, kdy je správný čas na výběr letní dovolené?

Blue Style a.s.

Pro milovníky šnorchlování a potápění je jasnou volbou Egypt. Není divu, pod hladinou Rudého moře se totiž ukrývá úchvatný pestrobarevný svět, který nadchne jak naprosté začátečníky, tak i profesionály. Ideální podmínky pro rodinnou dovolenou nabízí Turecká riviéra, spousta místních rezortů má vlastní akvapark a skvělé herní i sportovní zázemí pro děti, včetně pravidelných animačních programů. Která z destinací bude tento rok tím pravým místem pro vaši dovolenou? Zlákají vás Kapverdy svými nekonečnými písčitými plážemi, Severní Kypr průzračným mořem, nebo dáte přednost procházkám po rozkvetlé Madeiře?

Blue Style a.s.

Ať už jsou vaše představy jakékoliv, není radno výběr zájezdu podcenit. Spousta cestovatelů má svůj oblíbený hotel, do kterého jezdí pravidelně, ať už díky skvělým službám, příjemnému personálu nebo krásné pláži. A samozřejmě platí, že čím kvalitnější hotel, tím větší poptávka. Ale pozor! Ubytovací kapacity hotelů nejsou nekonečné a může se stát, že v určitém termínu bude hotel již plně obsazený.

Blue Style a.s.

Největší zájem bývá o hotely s dětskými kluby a česky mluvícími animátory, které jsou často vyprodané ještě před hlavní sezonou. Nečekejte, co na vás zbyde! Včasný nákup zájezdu může zaručit, že strávíte dovolenou přesně podle vašich představ.

Více se dozvíte na webu CK Blue Style.

Publikováno na: