Šílenství v metru. Tohle jste ještě neviděli!

Cestující pražského metra, kteří se odpoledne v sobotu 5. února pohybovali ve stanicích Nádraží Holešovice a Kobylisy, pravděpodobně nevěřili svým očím. Z klidné atmosféry a klasického stereotypu je vytrhla skupinka hokejistů. Ti se objevili na nástupišti a nastoupili do vagonu, kde krátce po rozjezdu začali užaslým cestujícím předvádět typické zápasové situace, hokejové kličky i buly.

Hokej na nástupišti a známé tváře

Předvádění sportovních akcí pokračovalo i ve stanici Kobylisy. Na překvapené cestující tam čekali další hokejisté, tentokrát na kolečkových bruslích. U eskalátorů dokonce stříleli na brankáře a rozpoutali hromadnou gólovou oslavu. Místo zlatých medailí se však rozdávaly zlaté plechovky Pilsner Urquell. Na nástupišti byli k vidění i další sportovci, včetně rychlobruslaře, krasobruslařské dvojice a skokana na lyžích.

Když se v metru začaly objevovat české vlajky a známé sportovní osobnosti jako úspěšný biatlonista Ondřej Moravec, několikanásobná olympijská medailistka Kateřina Neumannová či populární český desetibojař a moderátor Roman Šebrle, začalo být jasné, že se celá akce neděje náhodou.

„Rád jsem se do této aktivity zapojil, protože sám budu olympiádu sledovat. Pravidelně držím palce našim sportovcům na všech vrcholných akcích a jsem hrdý na každého z nich. Vím, jaké úsilí stojí za přípravou na olympiádu. Je to pro mě zároveň příležitost si trochu zavzpomínat,“ uvedl Roman Šebrle.         


Zlaté plechovky

U příležitosti zahájení zimních olympijských her v Pekingu akci zorganizoval Pilsner Urquell.  „Čeští sportovci dlouhodobě skvěle reprezentují naši zemi v zahraničí, stejně jako Pilsner Urquell, a na jejich úspěchy jsme právem hrdí. A právě tuto hrdost jsme chtěli happeningem v metru zdůraznit,“ doplnila Kateřina Hašková, Brand Manager Pilsner Urquell.

Zlaté plechovky Pilsner Urquell jsou k dostání i ve vybraných obchodních řetězcích a společně se sportovci letěly i do Pekingu, kde budou jistě součástí oslav medailových úspěchů našich olympioniků. Událost proběhla ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy, jehož zástupci na místě dohlíželi na bezpečnost a hladký průběh akce bez dopadů na běžný provoz metra.


Publikováno na: