Máte za sebou náročný pracovní den? Načerpejte novou sílu v relaxační zóně

Nezapomínejte na sebe

Ženy na sebe mnohdy kladou vysoké nároky, mají problém zastavit své rychlé tempo a mnohdy jim ani nezbývá čas, aby se věnovaly i samy sobě. Přitom každá žena si zaslouží relax, díky kterému načerpá novou sílu a bude se cítit příjemně.

Odpočinek je důležitý, zkuste proto na chvíli hodit všechno za hlavu a užijte si chvilku sama pro sebe. Nakonec zjistíte, že během těch pár minut, které jste si věnovala, vám nic neuniklo. Naopak se přesvědčíte, že vás opustily starosti a přišel závan nové energie.

Zdroj: Studio Figura

Užijte si své chvilky relaxu ve Studiu Figura

Studio Figura nabízí relaxační zónu, kde si náramně odpočinete, detoxikujete tělo či zredukujete celulitidu. Vyzkoušejte některou z jejich nabízených procedur a nechte se hýčkat. Můžete zvolit například elektrostimulaci, která přispívá k formování svalů a spalování tuků. Půl hodiny elektrostimulace odpovídá zhruba 6–8 hodinám fyzické námahy. Takže pokud nemáte dostatek času na cvičení, tahle procedura vám dopomůže k vysněné postavě. Přístrojová detoxikace se zase postará o stimulaci lymfatického systému a podpoří přirozenou detoxikaci těla. Stačí jen pár minut a budete odcházet uvolněná, dobře naladěná a krásná.

Zdroj: Studio Figura

Vše na jednom místě

Ve Studiu Figura můžete nejen relaxovat, ale též komplexně pečovat o své tělo. Kromě relaxační zóny nabízí studio také zónu, kde se cvičí na speciálních přístrojích, které jsou obohaceny o zkrášlující prvky. Takže kromě zlepšení fyzičky se vám vyhladí pokožka a zmírní celulitida. V zóně přístrojové péče se zaměří na vaši krásu a speciálními přístroji se postarají o omlazení pokožky vaší tváře i celého těla. 

Nezanedbávejte se a najděte si na sebe čas. Odměnou vám pak bude příjemný pocit, který se vám bude rozlévat po celém těle, a to za těch pár minut přeci stojí.

Více se dozvíte na studiofigura.cz