Chcete se zbavit přebytečného tuku? V nově otevřeném studiu pro ženy to zvládnete hravě

Studio Figura se vymyká standardu

Studio je pouze pro ženy! Budete se zde cítit sebevědomě a hlavně v pohodě, nikdo na vás nebude “házet oko” a vy se tak budete moct v klidu soustředit na konkrétní procedury. 

Vše pod jednou střechou

V tomto studiu pro ženy naleznete ty nejlepší technologie fungující na každé jednotlivé části vašeho těla. Snadno se zde zbavíte nejen přebytečného tuku, kterého se vám nedaří zbavit bez ohledu na to, kolik diet jste již vyzkoušeli, ale také například vrásek na obličeji. Studio nabízí i vlastní řadu bio kosmetiky a doplňků stravy.

Ve studiu najdete 3 hlavní zóny pro své aktivity

Ve cvičící zóně se vyřádíte na speciálních strojích obohacených o zkrášlující prvky, jako jsou infračervené světlo, vakuum, kolagenové lampy, ionizační systém, zeštíhlující sérum, teplé a studené prostředí.

Přístrojová zóna pečuje o vaši tvář, dekolt, tělo a ruce. Přístroje se zaměřují na vyhlazení a omlazení pokožky tváře a celého těla. Také pomáhají odstranit přebytečný tuk, tvarují tělo a vyhlazují celulitidu.

V relaxační zóně si pak odpočinete, zbavíte se toxinů nebo třeba oteklých končetin.

Nejste na to samy!

Tým ve Studiu Figura je milý a velmi starostlivý, což je ta nejdůležitější věc: tj. podpůrný tým, který se o vás stará, když jste na cestě ke změně svého těla a toho, jak se celkově cítíte. Studio má i nutričního poradce, který vám vytvoří individuální stravovací plán.

STUDIO FIGURA je globální koncept formování postavy

Společnost poskytuje efektivní a komplexní fitness a wellness služby. Od svých počátků v Polsku před dvanácti lety se značka nyní může pochlubit více než 1000 partnerskými studii, která pomáhají ženám po celém světě. Její globální úspěch je podpořen jedinečným know-how a individuálním přístupem opravdu ke každé z vás.

Objednejte se ještě dnes na nezávaznou a bezplatnou konzultaci!

Více informací naleznete na https://studiofigura.cz/.