Co dělat s nadýmáním a přílišnou plynatostí?

Zaměřte se na svá střeva

Střevní mikrobiom ovlivňuje spoustu procesů v našem těle. Odpovědnost za to, jestli je nám po nějakém jídle těžko, nebo trpíme nadměrnou plynatostí, mají i bakterie v našich střevech. Právě se správným poměrem a rozmanitostí přátelských probiotických bakterií se dá skvěle pracovat s tím, že do svého těla dodáme kvalitní probiotika. Probiotické bakterie vznikající při fermentaci a přirozeně se vyskytují v jogurtu, kefíru, kysaném zelí nebo fermentované zelenině. Co ale dělat, když patříte mezi ty, kterým je po kysaném zelí těžko nebo vám nechutnají jogurty? S největší pravděpodobností vám budou v břiše některé přátelské bakterie chybět. Doplněk stravy SimpleBiotix obsahuje 14 humánních kmenů s 10 miliardami CFU sloužící k doplnění přátelské mikroflory vašeho střeva.

Zdroj: SimpleBiotix

Přátelské bakterie musí dostat najíst

A opět jsme u stravy. Čerstvá pestrá strava bez chemických dochucovadel a průmyslového zpracování s dostatečným obsahem ovoce, zeleniny a vlákniny je základní stavební kámen zdravého životního stylu. To samé platí o živých mikroorganismech žijících v našich střevech. Nestačí tedy doplnit jen probiotika, ale je důležité dostat do těla i tzv. prebiotika - tedy jídlo pro probiotické bakterie. Večerní kapsle SimpleBiotix obsahuje rozpustnou vlákninu Inulin a 2′-Fucosyllactose - prebiotikum nové generace, které zvyšuje populaci Actinobacteria včetně Bifidobakterií.

Život bez nadýmání - Jde to!

Představte si den bez břicha jako balón, kdy se s lehkostí procházíte v parku. Nemusíte se nenápadně zdržovat, když se o slovo přihlásí plynatost. Vyzkoušejte český výrobek SimpleBiotix s živými mikroorganismy, které díky balení v hliníkových pikslách začnou pracovat až ve vašem břiše a ne na poličce v koupelně. Změny vypozorujete už po prvním balení SimpleBiotix.

Zdroj: SimpleBiotix