Čekání je u konce! OKTAGON se vrací do O2 arény!

Turnaj OKTAGON 15 byl skutečným gamechangerem, vždyť tolik lidí do O2 arény nechodí ani na hokej! Byl to moment, který změnil vnímání MMA širokou veřejností a především moment, na kterém chtěl OKTAGON začít stavět a pokračovat v nově nastoleném trendu vyprodaných arén.  

Osud tomu ale chtěl jinak a koronavirová krize rozlet ambiciózní organizace zbrzdil. V době částečného rozvolnění se podařilo naplnit turnaje na pražské Štvanici či v Bratislavě, bude to ale až letošní únor, kdy dojde k obrovskému zadostiučinění. 26. února se totiž OKTAGON konečně vrátí na místo činu.  


Vládním opatřením omezující účast publika na sportovních akcích zdá se odzvonilo, a tak se největší domácí sportovní show, pomalu vystrkující růžky i do velké Evropy, představí znovu na největším tuzemském jevišti. 

Poslední únorovou sobotu to bude 840 dní od momentu, kdy Attila Végh knockoutoval Karlose Vémolu. A jak je fanouškům známo, OKTAGON ze všeho nejradši překonává sám sebe. Proto vytahuje své největší zbraně a divákům nabídne dosud nevídanou záležitost. Nabité ochozy uvidí hned dva titulové zápasy, což tu v šestileté historii organizace dosud nebylo. O pás střední váhy si to rozdá Samuel Pirát Krištofič s Patrikem Kinclem a o prozatímní pás v lehké váze se poperou Ronald Paradeiser se zahraniční senzací Losenem Keitou. Představí se první Češka, která se kdy podívala do slavné UFC Lucie Pudilová, bombardér Vlasto Čepo, vycházející hvězda Zdeněk Polívka, nebo třeba Jakub Bahník, který se představil v O2 aréně právě ve zmíněném roce 2019.  

Čeští sportovní fanoušci mohou znovu naživo vidět své oblíbence. OKTAGON 31 bude první velkou letošní akcí v O2 aréně. A organizátoři plánují, podobně jako před dvěma lety, zanechat publikum v němém úžasu. Nenechte si ani vy ujít nezapomenutelný zážitek s elektrizující atmosférou. Lístky jsou stále k dispozici.  

A těšit se diváci mohou i na další oblíbence, Bahníka, Farkaše či na bitvu dvou tvrďáků Montagnac vs. Toledo. nová sezona začíná velkolepou akcí se dvěma titulovými zápasy v největší české areně. Lístky jsou v prodeji na ticketportal.cz.

Celý turnaj můžete sledovat také živě z pohodlí domova na platformě www.OKTAGON.TV.