Známe efektivní cestu, jak na dokonalou pleť! Vegany moc nepotěší

Kolagen je základní bílkovinou, díky které pleť netratí na pružnosti. Kolagenové vazby se však s každým rokem oslabují. Ročně ženy přicházejí o 1 až 2 % této bílkoviny, po menopauze se proces výrazně zrychluje. Kolagenový deficit se projevuje povadáním pokožky, později nastupují vrásky, které se prohlubují. Jediné účinné řešení je kvalitní a pravidelná péče. Naštěstí na trhu existují pomocníci, kteří vás v tom nenechají samotnou.

Co vám pomůže?

Efektivní cestou, která přináší rychlé výsledky, je dodávání kolagenových peptidů hydrolyzovaných z prasečího kolagenu. Ten se velmi dobře vstřebává a pleť na něj příznivě reaguje. Pokud tělu dodáte 2500 mg kvalitních kolagenových peptidů, během 4 týdnů se výrazně zvýší pružnost a pevnost vaší pokožky.

Výsledky lze urychlit při užívání hydrolyzovaného kolagenu v kombinaci s kyselinou hyaluronovou, biotinem, vitamínem C a zinkem. Zatímco kyselina napomáhá v pleti uzamknout vláhu, trojice vitamínů ji mezitím hloubkově vyživuje.

Všechny tyto složky můžete tělu dodávat v podobě vitamínových doplňků. Elegantním řešením je pak zvolit takové, kde jsou všechny esence pro zdraví a krásu pleti již namixované ve správném poměru, jako například v produktu Biotin Collagen.

Víte, že…

Produktová řada Vitabalans Lady zahrnuje řadu produktů speciálně zaměřených na ženské zdraví. Produkt Biotin Strong, vyvinutý pro posílení vlasů a nehtů, se stal v České republice velmi oblíbeným. Biotin Collagen je ideálním produktem pro všechny ženy, které pečují o svůj vzhled a blaho své pokožky. Za zmínku stojí také produkt Gynolacta, který pečuje o pohodu v intimní oblasti.

Aktuálně můžete soutěžit s Vitabalans Lady o wellness pobyt v hodnotě 5000 Kč a produkty Vitabalans Lady na vitabalanslady.com.

Beauty Omega 7, Biotin Strong a Biotin Collagen je doplněk stravy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Gynolacta je zdravotnický prostředek, který slouží ke zmírnění bakteriální vaginózy. Zinek přispívá k udržení normálního stavu pokožky.