Pokus: Uchopte dvěma prsty pokožku a lehce ji natáhněte. Co se stalo?

Suchý vzduch, přebíhání z horka do zimy a mráz způsobují, že pleť nepříjemně pne, je podrážděná, praskají na ní žilky a bledne. Nejsnazším způsobem, jak jí můžete dodat sílu, je používání hydratačních krémů.

Kromě této péče nezapomínejte ani na dostatečný přísun tekutin a konzumaci potravin bohatých na minerály a vitamíny. Pokud i přesto cítíte, že pleť volá o pomoc, zkuste sáhnout po doplňku stravy, který ji ochrání, posílí a podpoří hydrataci. Jak ale poznáte, jestli máte skutečně suchý typ pokožky?

Vyzkoušejte jednoduchý pokus

Uchopte dvěma prsty pokožku a lehce ji natáhněte. Pokud se ihned vrátí na místo a nejsou na ni stopy po stisku, je zdravá a pevná. Jestliže ale chvíli trvá, než se vrátí do původního stavu, potřebuje dodat sílu.

Ke zdravé a krásně vypadající pleti vám může pomoct doplněk stravy Beauty Omega 7. Ten obsahuje jedinečnou kombinaci rakytníku, pupalky dvouleté, zinku, kyseliny pantothenové a vitamínů A a E.

Rakytníkový olej je získáván lisováním výživné měkké části bobule a je proslulý svými omega-7 mastnými kyselinami. Olej ze semen pupalky dvouleté je známý především omega-6 mastnými kyselinami a kyselinou gama-linolenovou (GLA). Vitamín A přispívá k udržení normálního stavu sliznic a zraku. Zinek přispívá k normálnímu stavu pokožky a vitamín E působí jako antioxidant, který chrání buňky před oxidačním stresem. Tato jedinečná kombinace je ideální pro suchou pokožku a sliznice. Přesvědčte se sami!

Víte, že…

Produktová řada Vitabalans Lady zahrnuje řadu produktů speciálně zaměřených na ženské zdraví. Produkt Biotin Strong, vyvinutý pro posílení vlasů a nehtů, se stal v České republice velmi oblíbeným. Biotin Collagen je ideálním produktem pro všechny ženy, které pečují o svůj vzhled a blaho své pokožky. Za zmínku stojí také produkt Gynolacta, který pečuje o pohodu v intimní oblasti.

Aktuálně můžete soutěžit s Vitabalans Lady o wellness pobyt v hodnotě 5000 Kč a produkty Vitabalans Lady na vitabalanslady.com.

Beauty Omega 7, Biotin Strong a Biotin Collagen je doplněk stravy. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Gynolacta je zdravotnický prostředek, který slouží ke zmírnění bakteriální vaginózy.