Lenovo IdeaPad Duet: Přístroj, který neváží ani kilogram. Přesto zvládne divy

Tento chromebook od značky Lenovo je tak lehký, že si ho v batohu na zádech ani nevšimnete a pohodlně si ho můžete vzít kamkoliv. To ale neznamená, že je oproti jiným notebookům něčím ochuzen. Skrývá se v něm osmijádrový procesor, reproduktory Dolby Audio, 2 integrované webkamery, kvalitní viditelnost zajišťuje 10,1" FHD displej a bez nabití se obejdete až 10 hodin. Navíc máte k dispozici zařízení 2v1, můžete se kdykoliv rozhodnout, zda chcete pracovat s notebookem nebo s tabletem. Díky odejmutí magnetické klávesnice se můžete ve vteřině rozhodnout pro to, co je pro vás zrovna výhodnější.

Ať už potřebujete lehký notebook do školy, do kanceláře nebo jste digitální nomád a potřebujete být ve spojení jednoduše kdekoliv, určitě oceníte operační systém OS. Díky vysoké propojenosti s vašim Google účtem máte vždy k dispozici všechny vaše soubory a fotky, které se automaticky synchronizují. Chrome OS je jeden z nejbezpečnějších systémů a díky automatickým aktualizacím vždy pracujete v jeho nejnovější a nejbezpečnější verzi – chrání vaše data kdekoliv na světě. Kromě toho máte vždy při ruce veškeré Google aplikace (tabulky, dokumenty, disk) a další můžete získat pomocí obchodu Google Play, stejně jako ve vašem smartphonu.

Za cenu, která se drží pod 10 tisíci Kč, můžete získat zařízení 2v1, které vás může všude doprovázet bez nadbytečné zátěže, ale zároveň obsahuje kompletní balíček všeho, co potřebujete. Více o Lenovo IdeaPad Duet se dozvíte zde.

Publikováno na: