Začíná nový závod o dalšího uzurpátora trůnu! Oktagon zažije bitvu dvou zahraničních oblíbenců

Dva zahraniční bojovníci, dva bývalí tituloví vyzyvatelé a jeden společný soupeř, na kterém si oba vylámali zuby. Bojan Veličkovič i Maté Kertész patří k naprosté špičce welterové váhy OKTAGONU. Oba touží po titulovém opasku, a zatímco maďarský oblíbenec domácího publika se po těsně prohrané bitvě se šampionem Davidem Kozmou rychle oklepal a získal tři vítězství v řadě, jeho srbský protivník musel hořkost porážky skousnout teprve nedávno, když ho Růžový panter ukončil ve čtvrtém kole titulového souboje. Veličkovič je extrémně tvrdý a dvakrát tak zkušenější než jeho příští soupeř. Maté ale v minulosti divákům už mnohokrát ukázal svou houževnatost a to, kolik toho je v kleci ochotný snést. 


Zápas, který jsme měli vidět už na podzim v Bratislavě, dostává publikum o pár měsíců později a o jen pár kilometrů dál. Šampiona Davida Kozmu čeká příští titulová obhajoba sice až v dubnu, nový závod a boj o to, kdo ho vyzve příště, ve druhé polovině roku, ale začíná už teď, konkrétně 26. března v x-bionic sphere ve slovenském Šamoríně. Komu bude publikum držet palce tentokrát a především, který z nich si dojde pro cenné vítězství? 

Dále se představí bývalý šampion Mateusz Legierski, tvrdý Polák, který se na stejném místě v únoru 2020 stal šampionem lehké váhy. Po delší odmlce by se rád vrátil na trůn, jeho nová cesta startuje symbolicky právě v Šamoríně, kde se mu postaví stále se zlepšující člen pražské Gorily Matouš Kohout. A k vidění bude i pikantní bitva dvou předních slovenských tymů mezi Karolem Ryšavým a František Fodorem, kde se rozhodně nebude na nic vyčkávat a obě strany půjdou tvrdě po ukončení soupeře. 

A představí se i další! Vítěz páté série OKTAGON Výzvy Roman Paulus, mistr bojových umění Robert Pukač, oblíbený Němec Christian Jungwirth, sběratel bonusů za výkon večera Andrej Kalašnik, houževnatý Brazilec Kaik Brito, budoucnost českého MMA Jakub Tichota a mnozí další! To vše už 26. března v Šamoríně, lístky jsou k dispozici na Ticketportalu, sledovat turnaj můžete na OKTAGON.tv.