Oktagon se vrací na Slovensko spolu s bývalým šampionem, bitvou dvou rivalů i duelem titulových vyzyvatelů

Dostane se Bojan Veličkovič ke své odvetě s Davidem Kozmou, nebo bude odstraněn z cesty a dočkáme se už třetího souboje Kozmy s Maté Kertészem? 

Šamorín uvidí i další střet dvou tvrdých bojovníků. Mezi trnavským SFG a bratislavským OFA gymem obvykle panuje klid, to ale neplatí pro Karola Ryšavého, který si libuje v poměřování sil se svěřenci Ilji Škondriče. Vítěz třetí série OKTAGON Výzvy chce dát zapomenout na nepovedenou prosincovou štaci, kdy podlehl novému fenoménu Losene Keitovi a do svého dalšího dostihu si proti sobě vybírá koně z dobře známé stáje.

 

Jeho čtvrtým soupeřem z OFA gymu z posledních šesti zápasů bude František Fodor. Ten je členem historicky první oktagonské osmičky a má stejně jako jeho příští soupeř na kontě devět výher. Diváci očekávají tvrdý střet, kde se rozhodně nebude na nic vyčkávat a obě strany půjdou tvrdě po ukončení soupeře. Který z domácích bojovníků si dojde pro jubilejní desáté vítězství? 

Dále se představí bývalý šampion Mateusz Legierski! Polský dynamit v OKTAGONU nejprve zdemoloval tři soupeře, pak se do paměti všech fanoušků zapsal pětikolovou bitvou s Miroslavem Štrbákem. Od té doby se československým divákům neukázal a o titul přišel. Teď je však pětadvacetiletý dělostřelec zpět, připraven vydobýt si své místo na slunci a dojít si pro to, co mu ještě nedávno patřilo. A kde jinde se vrátit, než právě v Šamoríně, kde se před dvěma lety stal šampionem? Jeho soupeřem bude Matouš Kohout. Zástupce pražské Gorily si před slovenským publikem půjde pro třetí výhru v řadě.

A představí se i další! Vítěz páté série OKTAGON Výzvy Roman Paulus, mistr bojových umění Robert Pukač, oblíbený němec Christian Jungwirth, sběratel bonusů za výkon večera Andrej Kalašnik, houževnatý Brazilec Kaik Brito, budoucnost českého MMA Jakub Tichota a mnozí další! 

Atraktivní turnaj OKTAGON Prime 5 startuje ve slovenské Šamoríně 26. března od 18 hodin. Nenechte si ujít světovou show v podání OKTAGONU!

Lístky koupíte ZDE.

Celý turnaj můžete sledovat také živě z pohodlí domova na www.oktagon.tv.