Multifunkční designový prvek pro každou zahradu za akční cenu

Existuje celá řada prvků zahradní architektury, které vám při zařizování zahrady pomohou. Při jejich výběru byste měli dbát nejen na vzhled, ale i na nároky na údržbu a jejich životnost. Dřevěné prvky mohou jako nové vypadat skvěle. Po pár deštích ale zjistíte, že vyžadují také značnou údržbu, bez níž jejich životnost klesá. Podobně časem a působením přírodních vlivů degradují i plastové či kovové prvky. Toužíte-li po takovém inventáři zahrady, který dlouho vydrží a je v zásadě bezúdržbový, sáhněte po betonu. Zajisté potěší i příznivá cena betonových prvků.

Řešení pro každé zákoutí s jedním prvkem

V široké nabídce betonových zahradních prvků vyčnívá jeden, jehož druhým jménem je „funkční design“. Jedná se o multifunkční zahradní prvek Playstone. Stačí trocha fantazie a vytoříte z něj opěrnou i pohledovou stěnu nebo okrasnou zeď s členitým i hladkým povrchem. Pomůže vám zpevnit svah i vytvořit skalku. Bude sloužit jako betonový květináč, vysoký záhon, bylinková zahrádka či vinotéka.

VIDEO: Stavba bylinkové zahrádky z prvků Playstone


Díky důmyslnému tvaru rovnoramenného lichoběžníku a možnosti vrstvení lze z prvků Playstone postavit téměř cokoliv. Jednotlivé prvky je možné v sestavách navíc různě otáčet či spojovat. Pokaždé tak vytvoříte zcela jiný vzhled. Vzorové sestavy pro malé i velké zahrady najdete v naší galerii.

Akční ceny jen do 15. dubna!

Do 15. dubna 2022 můžete získat Playstone za cenu bez DPH (sleva 21 %). Zajistíme i dopravu a složení až k vám na zahradu. Další informace najdete na www.liastone.cz.

100% přírodní

Podobně jako většina výrobků LiaStone je i Playstone vyrobený z přírodního lehkého keramického betonu, který do zahrady skvěle zapadne. Beton se totiž ve své podstatě skládá z přírodních surovin jako je písek, cement, voda a kamenivo. V případě keramického betonu je to lehké keramické kamenivo, které mu propůjčuje řadu skvělých vlastností v čele s nižší hmotností. Navíc je recyklovatelný.

Chcete-li vědět o multifunkčním designovém prvku Playstone více, navštivte web www.liastone.cz, kde najdete zajímavé akční nabídky i různé inspirativní příklady jeho využití.

 

Publikováno na: