Nesnášíte běhaní? Správný stroj může změnit váš názor

Jak vybrat vhodný motorový běžecký pás?

Zeptejte se sami sebe. Chci na pásu chodit, běhat nebo obojí? Podle toho se vybírá vhodná běžecká plocha. Jak často a intezivně chci sportovat? Aby na aktivitu byl připraven motor pásu. Jak velký prostor na pás doma mám? Jakou mám hmotnost a výšku? Kvůli velikosti běžecké plochy a aby vše utáhnul motor pásu. Jakou částku chci do pásu investovat. To poslední, ale neméně důležité, nač se při finálním rozhodnutí zaměřte, je váha samotného pásu. Pás musí být dostatečně robustní na to, aby ustál vaše sportovní aktivity.

Ze zkušenosti víme, že pásy se stejnou nebo podobnou běžeckou plochou a z podobné cenové kategorie mají samy o sobě často nižší hmotnost.


Běžecký pás Sportago Orion


Pro koho jsou běžecké pásy Sportago určeny?

Běžecké pásy Sportago jsou pásy na doma a nejvyšší řada, Phenix, je profesionální běžecký stroj určený i do fitness center. Každý pás Sportago jsme se snažili popsat tak, abyste se v něm našli a řekli si, tohle je přesně pás, který hledám a chci mít doma.


Běžecký pás Sportago Gemini


Mohli byste nám vaše běžecké pásy stručně představit?

Naší hvězdou a nejprodávanějším pásem je Gemini Plus. Má robustní rám, silný motor, je připraven na nejtěžší tréninky. Velká běžecká plocha je to, proč si ho často pořizují zákazníci s vyšší postavou. Pokud chcete doma hlavně chodit nebo mírně klusat, zvolte pás Polaris. O Polarisu můžeme říct, že je to typicky ženský stroj, je extrémně skladný a žena ho zvládne přemístit i sama. Pás Norma je skvělá volba, když s během začínáte a potřebujete zjistit, jestli vás běhání bude bavit, zvažujete investici do stroje a zároveň nemáte doma moc prostoru, kam byste pás umístili. Norma je nenápadný stroj s moderními prvky. Nadstandardně velkou běžeckou plochu ve své kategorii, design, kompaktnost a silný motor najdete v pásu Orion. Zvládá běh i chůzi. Pasuje do každé domácnosti a okamžitě vám padne do oka. Pokud hledáte čistě chodící pás, nadstandardně velkou plochou v kategorii tzv. WalkingPad, sáhněte po Tauri.


Běžecký pás Sportago Orion


Co byste chtěli říct na závěr?

Ať milujete rychlou chůzi nebo běh, máme pás přesně pro vás. Nosnost pásů je od 100 kg do 200 kg. Prodáváme takové pásy, na kterých bychom sami chtěli ve Sportago běhat, chodit nebo kombinovat obojí. Všechny naše pásy jsou motorové a jsou dostatečně robustní na to, aby ustály vaše běhy a procházky v bezpečí domova.