Slunce, moře, odpočinek.. Jaké bude vaše léto v roce 2022?

„Zaměřujeme se na všechna přání svých klientů, proto si u nás dokonalou dovolenou vybere opravdu každý,” říká Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style V rámci First Minute nabídky na léto 2022 můžete navíc využít mnoha výhod, jako je nízká záloha, děti zdarma, slevy pro dospělé nebo změna dovolené zdarma ještě 10 dnů před odletem. „Kromě našich stálých destinací jako jsou Egypt, Tunisko, Turecko, Řecko či Bulharsko, jsme si pro tento rok připravili i několik novinek,” dodává Pátek.

Žádný stress a nekonečné pláže

Kapverdy, portugalsky Cabo Verde, neboli ostrovy Zeleného mysu leží západně od Afriky.

Skládají z 15 ostrovů a dnes se stávají stále vyhledávanější dovolenkářskou destinací. Díky větrnému podnebí jsou ideální hlavně pro milovníky surfingu, kitesurfingu a windsurfingu, ale lidé sem míří i za odpočinkem na širokých, nepřeplněných plážích s bílým pískem a průzračně čistým oceánem.

Všichni místní obyvatelé se řídí pohodářským heslem „no stress“, a přesně v tomto duchu tady bude probíhat i vaše dovolená.

Ostrov věčného jara

Destinace vhodná spíše pro aktivní cestovatele, která je protkaná stovkami kilometrů stezek různé náročnosti vedoucími skrz ty nejkrásnější přírodní scenérie – to je portugalský ostrov Madeira. Ta zároveň patří k jednomu z oblíbených míst milovníků canyoningu. Pokud tedy máte rádi lehkou dávku adrenalinu, budete mít možnost na různých úrovních obtížnosti absolvovat seskoky ze skal, plavání tůněmi i slaňování vodopádů. Samozřejmě ale i na Madeiře najdete krásné písčité pláže, které jsou ideální pro odpočinek.


Madeira


Divoké pláže, romantické výhledy a gastronomické zážitky

Další 2 nové destinace najdete mezi řeckými ostrovy. Na ty se sice Blue Style specializuje již více než 20 let, ale od tohoto roku rozšiřuje svojí nabídku o ostrov Lefkada. Říká se, že právě tady se nacházejí ty nejkrásnější pláže z celého Řecka. Druhou novinkou je ostrov Santorini, jeho typickým znakem jsou v útesu zasazené bílé domky a kostelíky s modrými kupolemi. Čeká tu na vás i pestrá nabídka gastronomických specialit, spousta možností zábavy a nakupování i bujarý noční život v řadě letovisek.


Lefkada - Egremni beach


Publikováno na: