Potřebujete zaparkovat na modré zóně? Není problém

Aplikaci DoKapsy už používají desetitisíce lidí, kteří si chválí její jednoduchost. Na jednom místě tak budete mít pohromadě celou řadu šikovných funkcí.

Jízdenky na MHD jednoduše v mobilu

Když se po městě chcete vydat tramvají nebo autobusem, nákup jízdenky na MHD je otázkou pár kliknutí. Vyberete druh jízdenky, pohodlně zaplatíte kartou a můžete cestovat. Možnost nákupu jízdenky máte vždy po ruce a nemusíte hledat automat nebo trafiku. Kromě Pražské integrované dopravy nabízí aplikace také lístky na MHD v Brně, Olomouci, Liberci, Zlíně, Chebu nebo Táboře. 

Rychlé placení parkování „na modré zóně“

Platbu za parkování na placené zóně vyřešíte rychle, a dokonce bez toho, abyste museli hledat parkovací automat. V aplikaci DoKapsy na mapě ihned uvidíte, kde jste zaparkovali. Po výběru parkovací zóny už jen vyberete, jak dlouho se zdržíte, a pohodlně zaplatíte platební kartou. A když se vám schůzka protáhne, stejně snadno parkování z mobilu i prodloužíte. 

Aktuální zprávy vždy po ruce

Dlouhou chvíli v MHD si můžete zkrátit čtením prémiového obsahu z médií, jako je Blesk, E15, iSport.cz, Reflex, Auto.cz nebo Ženy.cz. A to včetně článků, které jinak spadají do placených sekcí těchto serverů.

Aplikace DoKapsy je ke stažení jak v App Storu pro zařízení s operačním systémem iOS, tak v Google Play pro mobilní telefony s Androidem. A přestože má v názvu ČSOB, využívat ji může opravdu kdokoli.


Publikováno na: