Projekt domu zdarma a hrubá stavba do 2 dnů? Dům jedním tahem!

Co jsou Domy jedním tahem?

Domy jedním tahem se nestaví z tvárnic, ale montují se z prefabrikovaných velkoplošných dílců, které se před zahájením výstavby pečlivě připravují ve výrobě. Je to vlastně taková velká stavebnice, v níž do sebe všechny díly přesně zapadnou. Základním materiálem pro jejich výrobu je LiaporBeton – lehký keramický beton, jehož podstatnou složkou je 100% přírodní keramické kamenivo Liapor. 


Přežije i vaši hypotéku

Domy z LiaporBetonu mají velmi dlouhou životnost, jak lze u betonu očekávat. Bez problémů a bez zásadních investic vydrží sloužit i příštím generacím. Což s jistotou v hlase nelze říci o všech „moderních“ stavebních systémech. V Domech jedním tahem se navíc díky jejich keramické podstatě také příjemně bydlí. Jejich vnitřní klima se podobá cihlovým domům – v zimě hřejí, v létě chladí. A díky minimu mokrých procesů použitých při výstavbě nemusí vymrznout přes zimu. Bydlet tak můžete už za 6 měsíců od zahájení výstavby.

Rychlost á la dřevostavba

Rychlost výstavby Domu jedním tahem je skutečně působivá. Na připravené základové desce zabere hrubá stavba přízemního domu pouhý 1 den. U patrového domu jsou to 2 stavební dny. 

Ideální pro dostavbu svépomocí

Domy jedním tahem se staví do fáze domu k dokončení a proto jsou ideální jako základ pro dostavbu svépomocí. Nejnáročnější část výstavby provedou odborníci s plnou zárukou. Dokončení už si řídíte sami podle svých časových a finančních možností. Díky několika vychytávkám je finální dokončení domu snazší, rychlejší a dokonce i levnější, než u jiných stavebních systémů. 

Z výroby je ve stěnách připraveno kompletní vytrubkování a krabičky pro elektroinstalaci, prostupy a drážky pro rozvody vody i kanalizace. U patrových domů jsou připraveny v konstrukci hrubé stavby prostupy pro rozvod vzduchotechniky. Odpadá tak pracné sekání drážek a otvorů. 

Výraznou úsporu času i peněz přináší i hladké stěny, na které lze místo klasických omítek použít sádrové stěrky.

Dům je připravený k nastěhování ihned po svém dokončení.

Typový projekt domu ZDARMA

V katalogu Dům jedním tahem nenajdete stovky průměrných projektů, ale 20 těch nejlepších, které vznikly na základě nejčastějších požadavků zákazníků a dlouholetých zkušeností týmu DJT s plánováním i výstavbou rodinných domů. Kompletní typový projekt domu získáte při objednávce domu zdarma. V rámci mimořádné nabídky můžete získat nyní také Průkaz energetické náročnosti budovy. To představuje celkovou úsporu 55.510 Kč. Až do konce dubna navíc probíhá akce „Teplo domova s komíny Schiedel“ o skvělé ceny pro nové zákazníky.

Zákaznický servis na 1*

Domy jedním tahem jsou pověstné nejen pro své vlastnosti a unikátní stavební technologii, ale také díky skvělému zákaznickému servisu, který zajišťuje tým obchodně-technických poradců. Ti jsou zákazníkům k dispozici od výběru domu až po jeho bezproblémové předání. Firma si také zakládá na dodržení smluvních podmínek a časového harmonogramu

Více informací o Domech jedním tahem a aktuálních akčních nabídkách najdete na webu www.dumjednimtahem.cz.

Publikováno na: