Nechcete se dlouhodobě vázat? Využijte operativní leasing

V HAVEX-auto jsme si dobře vědomi, že uplynulé měsíce nebyly lehké pro nejeden trh, podnikání či rozpočet domácnosti. Šlo o období, které s sebou přineslo spoustu turbulencí, nejistoty a zmatku. Víme, že pravděpodobně velký počet domácností, firem a živnostníků odsunul rozhodování o zakoupení vozu. Zavázat se na několik let dopředu s nejistotou budoucnosti logicky není na pořadu dne.

Ale co když vám řekneme, že si do domácnosti nebo firmy i přesto můžete s klidným svědomím pořídit výhodně nové vozy? Přinášíme vám totiž exkluzivní operativní leasing pro fyzické osoby a podnikatele pouze na 12 měsíců, a to se splátkami, které jsou bezkonkurenční. Žádné dlouhodobé závazky, žádná akontace, neočekáváné náklady, rizika, naopak jistota a žádné starosti. Tedy, vaši jedinou starostí bude, za co utratit našetřené peníze a zda je v nádrži dostatek paliva.

HAVEX-auto

Nabídku vozů si můžete prohlídnout na našem webu prodej-vozu.cz, kde najdete i bližší informace o nabídce. Anebo svůj zájem o exkluzivní HAVEX-auto operativní leasing směřujte na Zákaznické centrum – tel.: 800 217 220 nebo info@havex.cz, kde vás propojí s prodejcem, jenž vám sdělí bližší informace k procesu objednání, formálním požadavkům a předpokládanému termínu dodání vozu, zajistí jeho objednání u výrobce a následné předání.

Fotografie vozů jsou pouze ilustrativní, barva vozu je volitelná dle výbavového stupně/typu laku v dané kalkulaci, konkrétní výbavy u vozů jsou pevně dané, tedy neměnné. Smluvní vztah bude přímo mezi Vámi a ŠKODA Financial Services. Po uplynutí doby leasingu je možné si po domluvě s HAVEX-auto odkoupit vůz do osobního vlastnictví. Tuto skutečnost je nutné řešit minimálně 2 měsíce předem.