Boty, které sluší matkám i dcerám? Opravdu existují

Teplé počasí se nám už začíná ukazovat v celé své kráse. Jarní úklid se blíží a s ním i protřídění vašeho šatníku. Pokud v něm ale nenajdete Riekerky, zbytečně se ochuzujete o prvotřídní zážitek z každé procházky.

Proč boty Rieker? Ví, co se sluší a patří

Už roky slýcháme, že kvalitní obuv pro zdravý krok nemůže být vkusná. Naše boty jsou však vůči tomuto tvrzení odolné. A nejen to! Odolnost našich patentovaných technologií totiž zajišťuje odlehčený došlap, díky čemuž šetří vaše nohy i páteř. Naopak na perfektním páru nových bot by se šetřit nikdy nemělo.

Co kdyby na trhu existovaly boty, které vám bude závidět i vaše dcera? A nebo vaše matka? Na Rieker-eshop.cz se nedržíme zajetých pravidel a jdeme do toho po hlavě. Nebo po nohou? Polobotky, mokasíny, tenisky, baleríny a v nespočtu variant – stačí si vybrat ty své. Technologie AntiStress tlumí otřesy a naopak zvyšuje požitek z chůze. A co teprve design!

Naše nová kolekce otevírá brány všem generacím. Objevte nový svět moderní obuvi Rieker, která dokáže snoubit design s elegancí a především funkčností.

Více než 2000 novinek, seznamte se

Je libo bílé tenisky k šatům nebo spíše polobotky k formálnějšímu kostýmku? Hledáte na jaro pohodlné boty, které jsou zároveň prodyšné? Výpis našich produktů by mohl být značně vyčerpávající. Podívejte se rovnou do e-shopu a najděte si svůj nový pár. Speciální stélky z paměťově pěny učiní každou procházku nezapomenutelnou.

A vyberte jedny rovnou i pro svou nejbližší! Ať už jste v pozici matky, nebo dcery. Nemyslíte, že ty naše polobotky jí budou slušet?