Hledáte stylový bezdotykový koš do domácnosti? Poradíme, jaký zvolit

Bezdotykové dávkovače mýdla Helpmation si zamilujete na první pohled

Bezdotykové dávkovače mýdla Helpmation sice patří do kategorie „užitečný“ dárek pro každou hospodyňku, ale je to zároveň krásný doplněk do domácnosti. Použití dávkovačů je široké. Mohou zdobit koupelnu jako praktické dávkovače mýdla nebo tělového mléka (bez abrazivních částic) i kuchyň, protože se stejně dobře hodí jako snadno ovladatelný a šetrný dávkovač mycího prostředku. Dávku si můžete nastavit podle vašich potřeb a můžete si být jistí, že na zmar nepřijde ani kapka. Díky funkci „No Drip“ zbytečně neodkapává z dávkovače mýdlo ani krém, i když se spotřebič nepoužívá. 

Bezdotykový koš Helpmation – různé modelové řady, objem od 6 litrů do 50 litrů

Bezdotykový odpadkový koš Helpmation s infračerveným senzorem nabízí hygienické nakládání s odpadem. Při přiložení ruky nad infračervený senzor koše se víko automaticky a velice tiše otevře. Po vhození odpadu se víko samo zavře. Koše Helpmation se vyznačují kvalitním zpracováním, úsporným provozem a tichým systémem otevírání a zavírání víka. Koše jsou vyrobené z matné nerez oceli s ochranou proti otisku prstů a víka jsou vyrobená z kvalitního ABS plastu.

Bezdotykové ovládání odpadkového koše zaručuje maximální hygienu a jednoduchost ovládání. Můžete mít plné ruce odpadků, víko koše se automaticky otevře a po vhození i zavře. Tento systém je velmi hygienický a zajistí snížení výskytu bakterií.

Bezdotykové teploměry Helpmation jsou praktické nejen pro měření teploty u dětí

Přesné bezdotykové teploměry Helpmation jsou dnes již téměř nepostradatelným pomocníkem v každé domácnosti. Ať již máte děti malé, nebo již odrostlé. Teploměry bezkontaktně změří teplotu lidského těla dětí i dospělých. Teploměr můžete využít i na měření teploty kojenecké láhve nebo koupele či pokojovou teplotu. Měření je velice rychlé, teplota je odečtena do 1 sekundy.  Metoda měření, kterou využívají bezdotykové teploměry Helpmation tzv. „temporal artery (TA)“ je přesnější a rychlejší než měření teploty ušním teploměrem a komfortnější než měření teploty klasickým teploměrem.