Žijete zdravě? Sáhněte si na tisícové odměny

Pro sportovní nadšence, ale i pro ty, kteří se rádi hýbají třeba jen na rekreační úrovni, se otevírají nové motivace, jak být za svůj přístup ke zdravému životnímu stylu odměněný. Možná pro někoho překvapivě s tím pomůže pojišťovna. 

Nečekaná motivace – pojištění, které vás rozhýbe

Pro všechny sportovce, ale i ty, kteří by jen rádi žili zdravě, připravila Generali Česká pojišťovna životní pojištění Můj život AKTIV s programem Generali Vitality. Ten odměňuje za zdravý životní styl hned několika způsoby. V první řadě klientům jednou za rok vrací v podobě zpětné slevy až 25 % z toho, co zaplatili za životní pojištění. „Každoročně v den výročí pojistné smlouvy vyčíslíme nárok na slevu a peníze klientům následně zašleme automaticky na jejich účet,“ popisuje princip Aleš Krejdl z Generali České pojišťovny. Reálně přitom může jít i o tisíce korun.

Program Generali Vitality přitom motivuje širokým rozsahem poukazů a výhod. Určeny přitom nejsou výhradně pro sportovní nadšence, ale velmi dobře poslouží těm, kteří sport a aktivní přístup ke svému tělu a zdraví zapojují v běžném životě třeba na rekreační úrovni. Hodí se ale i pro ty, kteří motivaci k prvnímu kroku na cestě ke zdravějšímu životnímu stylu teprve hledají.

Tisícové odměny

K dispozici je klientům promyšlený program odměn – čím více se klient stará o své zdraví, tím vyšší úrovně v programu dostáhne. A tím více výhod může čerpat. Za celý rok si tak mohou lidé vysportovat slevy až několik tisíc korun, které využijí na sportovní vybavení, oblečení nebo doplňky stravy. Program Generali Vitality je nastavený tak, že výhodné benefity jsou k dispozici už při cvičení 30 min. dvakrát týdně. Tomu se říká užitečná motivace!

Podívejte se na www.generaliceska.cz/zivotni-pojisteni a dozvíte se víc.