Náklady na údržbu “zelených staveb” jsou nižší až o 40 %. Ovládne GreenBuilding stavební trh?

Předmětem zvláštního úsilí Kerakoll® je spojit rozličná hlediska GreenBuildingu s každodenním životem člověka, který má stále větší ekologické povědomí a vnímání.

Co je to GreenBuilding?

Hlavní myšlenkou konceptu GreenBuilding je zlepšit zdravotní podmínky, maximální komfort bydlení a kvalitu života v interiérech budov. Základem je záruka použití ekologických a bio materiálů nejvyšší kvality, ze kterých se neuvolňují škodlivé látky ohrožující lidské zdraví.

Výrobky s nedostižnými parametry

Koncept GreenBuilding zahrnuje například přírodně paropropustné materiály a materiály, které snižují znečištění vzduchu v místnostech. Dále se používají materiály, které zabraňují šíření mikrobů a zamezují tvorbě plísní a bakterií. Zároveň se koná návrat k prodyšným maltám, omítkám a barvám. Co je však nutné zmínit, je fakt, že jsou náklady na údržbu “zelených staveb” nižší až o 40 %.

Kerakoll®, světový leader v oblasti řešení pro GreenBuilding

Ochrana životního prostředí, omezení spotřeby neobnovitelných přírodních zdrojů a energie, to všechno jsou základní problémy, jejichž řešení si klade za cíl zajištění lepší kvality života současným i budoucím generacím. Již více než 50 let Kerakoll®, světový leader v sektoru materiálů a poradenství GreenBuilding, šíří svou filozofii soustředěnou na vysoké standardy bydlení a styl stavění založený na eko-kompatibilních technologiích.

Pro více informací navštivte web https://ecomineral.cz/.


Publikováno na: