Vířivka není jen luxus pro vyvolené, v dnešní době si ji může pořídit každý

Nafukovací vířivka je mobilní, takže ji během roku lze snadno přesouvat. Díky tomu si můžete v létě užívat osvěžení na zahradě a v zimě relaxační prohřátí pod zastřešenou terasou. Pokud víte, že léto budete trávit na chalupě, není problém vířivku sbalit a převézt ji na jiné místo. Vlastní wellness tak můžete mít neustále s sebou.

Bublinkové lázně na zahradě

Venkovní umístění vířivky je ideální volbou na léto. Skvěle se v ní osvěžíte a nejste tolik limitováni prostorem jako v případě bazénu. Jen si dejte pozor, kam a na co ji umisťujete. Vždy volte rovný a pevný povrch, který neklouže. Pod vířivku je navíc vhodné položit podložku, která ochrání dno před poškozením. 

V zimě místo horkého čaje bublinky

Jakmile se na teploměru začnou objevovat nižší teploty, neznamená to, že máte připravit vířivku k zimnímu spánku. Mobilní vířivku snadno přesunete do vnitřních prostor, takže si i v chladných měsících můžete užívat nespočet benefitů, které koupel ve vířivce nabízí. Po pár minutách strávených ve vířivce se budete cítit odpočatější, odbouráte stres a promasírujete tělo.

Tady vám poradí s výběrem

Pokud se rozhodnete pro pořízení kvalitní mobilní vířivky, vždy si zvolte ověřeného prodejce. Profesionální přístup k prodeji a příznivé ceny poskytuje Marimex, obchod s více než pětadvacetiletou tradicí na českém trhu.

Kompletní nabídku mobilních vířivek si prohlédněte na webu Marimex.