Nafukovací vířivku si pořizuje stále více lidí. Jaké jsou její výhody?

Využití po celý rok

Jednou z hlavních výhod mobilní vířivky je to, že ji můžete hravě využít po celý rok. Je lehká, takže ji není problém mít celé léto na zahradě nebo terase a poté ji na podzim a zimu přesunout dovnitř. Můžete tak mít v létě vířivku pod širým nebem a v zimě svoje osobní wellness centrum v interiéru nebo zimní zahradě. Díky odolné konstrukci lze na krátkou dobu používat vířivku venku i v zimě – vířivý bazén lze nechat venku například i přes víkend.

Velmi snadno se instaluje, takže ji můžete kdykoliv uklidit nebo naopak připravit k relaxaci během zahradní party nebo při rodinném setkání. Do běžné mobilní vířivky se totiž pohodlně vejdou 4 osoby. Do některých dokonce i šest až osm osob!

Snadná údržba

Pokud chcete navštěvovat váš domácí wellness co nejdéle, musíte o něj i patřičně pečovat. Mobilní vířivka je oproti klasické daleko jednodušší na údržbu, a to díky snadné možnosti přemístění. Voda ve vířivce se udržuje čistá a bezpečná pomocí chemie pro vířivé bazény. Nezapomínejte ani na správnou filtrační vložku a její pravidelnou výměnu, zajistí vám poklidný odpočinek v čiré a čisté vodě. 

Dostupný luxus pro každého

Mezi jednu z největších výhod patří bezesporu cena. Vířivé bazény disponují stejnými funkcemi jako ty klasické, takže se nemusíte bát, že byste byli o některý z wellness zážitků ochuzeni. Stejně jako vestavěné vířivky disponuje výkonnými tryskami pro masáž celého těla. A navíc! Uděláte i něco pro své zdraví. Masážní trysky mají blahodárné účinky nejen na vaše svaly a klouby, ale večerní relax ve vířivce vás snadno zbaví i stresu a napětí.

Vířivky pořizujte u osvědčených prodejců

I při koupi mobilní vířivky vybírejte pečlivě svého prodejce. Dejte přednost raději těm, kteří mají s jejich prodejem už zkušenosti. I když je cena této vířivky nižší, přeci jen si ji chcete doma určitě užít déle než jednu sezonu. Kvalitní mobilní vířivky, profesionální přístup k prodeji a příznivé ceny poskytuje Marimex, obchod s více než pětadvacetiletou tradicí na českém trhu. Kompletní nabídku prodejce si můžete prohlédnout na www.marimex.cz