Konec ručního mytí oken - tip na zářivě čistá okna

Rychlý a efektivní způsob mytí oken, zrcadel a skel pro vás zajistí HOBOT-298. Automaticky a zcela sám jezdí po oknech a absorbuje veškeré nečistoty, prach i otisky prstů do speciální utěrky z jemného mikrovlákna. Okna není třeba předmývat, stačí pustit HOBOT na sklo a o čistotu se postará sám.

Po zimně je z venku na oknech vrstva prachu a hrubých nečistot, proto nejdříve HOBOT čistí okna z venku se suchou utěrkou, aby mohla mikrovlákna utěrky aktivně odstranit a nasát do sebe hrubé nečistoty. Poté jednoduše vyměníte utěrku za čistou a zapnete automatické rozprašování vody, kterým je HOBOT-298 vybavený. Pomocí speciální trysky robot odstraní z oken zbytky špíny a nečistot do jemné utěrky.

HOBOT-298 je vybaven technologií, která sama vypočítává dráhu čištění, detekuje okraje a rámy čištěných skel a oken. Sám automaticky rozpozná velikost povrchu a zvládne umýt velké plochy o šířce až 6 m.

Jak se HOBOT po povrchu pohybuje?

HOBOT-298 se podtlakem přisává na čištěný povrch. Po ploše traverzuje, podobně jako horolezci po skalách a přitom utěrka z jemného mikrovlákna povrch perfektně čistí a zároveň leští. Utěrky se používají opakovaně a je možné je prát v pračce na 40°C, bez použití aviváže.

Nespadne a nerozhodí ho ani výpadek elektřiny

HOBOT je vybaven bezpečnostními senzory a bezpečnostním lankem. Ani v případě náhlého výpadku elektrického proudu se nemusíte bát, že spadne z čištěné plochy. Je totiž chráněn záložní UPS baterií.