Dobrá fotka vydá za tisíc slov. Pomozte mamince k ještě lepším fotkám

Protože každý gram se počítá

Rodinné výlety, ale i dovolená, aby byl foťák při ruce, nesmí tížit. Canon EOS 250D je ta nejlehčí digitální zrcadlovka na světě, a tak ji s sebou můžete brát úplně všude. I se špičkovými technologiemi, jako je ostření na oči na snímku (které oceníte zvlášť u snímků dětí), má klasické ovládání. Pořídíte s ním 24MP snímky, automaticky ostří. Fotoaparát navíc díky funkci Creative Assist nabízí sadu efektů a filtrů pro úpravu barev.

Zdroje foto: Canon

Cena: fotoaparát v setu se zoom objektivem ((18-55 mm) - 15 990,- Kč.

Už to nestíháte?

Vzpomínáte si, že maminka vždycky ráda fotila, ale poslední dobou svůj koníček zanedbává? Připomeňte jí, co ji na focení tak bavilo! Možná ji potěší příležitost přiučit se u profesionálů a může vzít i vlastní fotoaparát. V Akademii focení společnosti Canon můžete vybírat z workshopů na téma portréty, jídlo, reportáž, případně jí můžete darovat individuální kurz s českou fotografickou špičkou. Vybírejte na stránkách Akademie focení.

Ceny: od 100 Kč, individuální kurzy od 3000 Kč

Když nikoho z rodiny focení zas tak moc nebaví

Nechcete strávit oslavu s fotoaparátem v ruce nebo fotit dokonce zapomínáte? A přesto by maminka chtěla snímky, u kterých může vzpomínat? Nenápadný fotoreportér Canon PowerShot PX sleduje dění, dokonce komponuje záběr.

Zdroje foto: Canon

Ovládá se bezdotykově hlasovými pokyny a pokročilá technologie umí vyhledávat konkrétní účastníky podle vašeho výběru. Nemusíte se o nic starat, kamera se otáčí za akcí - v rozsahu 340˚ horizontálně a 110˚ vertikálně. Výsledkem jsou snímky v rozlišení 11,7 MP anebo videa ve formátu Full HD 60p.

Zdroje foto: Canon

Ceny: Fotoaparát Canon PowerShot PX se prodává v černé a bílé barvě za 11990 Kč.