Jak efektivně na zahraniční expanzi?

I když nebudete mít v zahraničí pobočky, vytvoření e-shopu pro zahraniční trhy je docela náročný proces, především administrativně. Navíc to jen e-shopem nekončí. Je třeba umět zahraniční zákazníky na tento Váš e-shop přivést. Máme pro Vás tip, kterým můžete jednoduše pro Vaše produkty a služby získat zákazníky, a to nejen v České republice, ale i v sedmi dalších evropských zemích. Jedná se konkrétně o Německo, Slovensko, Polsko, Estonsko, Litvu, Maďarsko a Rumunsko. A navíc zadarmo! Stačí jen využívat speciální evropské online tržiště merXu.

Prodejní online platforma merXu

merXu.com je bezplatné evropské online tržiště pro firmy a živnostníky zprostředkující online nákup a prodej produktů a služeb z regionu střední a východní Evropy.

Cílem merXu je podporovat podnikatele v jejich digitální transformaci pomocí poskytování komplexních služeb a nástrojů pro obchodování na lokálním i zahraničním trhu.

Platforma merXu je zabezpečeným obchodním prostředím, které spojuje prověřené kupce i prodejce a umožňuje jim provádět transakce napřímo nebo prostřednictvím poptávky.

Jak využitím merXu propagovat své výrobky a služby?

Velice jednoduše. Ať jste malý živnostník nebo velká firma, stačí se do tohoto tržiště jen zdarma zaregistrovat, nahrát své produkty a služby a začít oslovovat potenciální zákazníky v 8 zemích najednou! Aktuálně platforma nabízí více jak 5 000 000 nabídek ze všech průmyslových kategorií.

Produkty a služby se dají vyhledat jak v 10 hlavních kategoriích, tak také podle jejich názvu. Pokud i přesto nenajdete výrobek nebo službu, kterou byste potřebovali, stačí zadat poptávku a jistě se Vám brzy přihlásí vhodný dodavatel. Jako na správném tržišti, můžete o cenách a detailech dodávky samozřejmě vyjednávat.

Další velkou časovou a finanční výhodou je skutečnost, že vše zadáváte jen v českém jazyce a platforma vše přeloží do dalších 7 lokalizací sama.

merXu nabízí zahraniční spolupráci

Toto tržiště nabízí nejen možnosti prodeje vlastních výrobků a služeb, případně nákup zařízení a produktů pro Vaše podnikání, ale můžete v těchto zemích najít i dlouhodobého dodavatele nebo odběratele.

Záleží jen na Vás, jak dokážete výhody členství v této platformě pro svoje podnikání co nejlépe využít.

Jak vidíte sami, s využitím mezinárodní onlinové platformy merXu je vstup na zahraniční trhy jednodušší a navíc zdarma. Tak proč to nevyzkoušet právě teď?